1 283,00 €
2 509,33 лв.
Canon скенер imageFORMULA DR-M260
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
2405C003AF
Доставка:2-5 работни дни
Компактният скенер Canon imageFORMULA DR-M260 е с малки размери, но предлага голяма производителност. Този надежден скенер е снабден с иновативни функции и осигурява невероятно качество на изображението със скорост на сканиране до 60 ppm/120 ipm.
DR-M260 може да сканира носители от 27 g/m2 до 413 g/m2 и допълва гъвкавите си умения, като приема кредитни карти, паспорти и дълги документи.
Ползи:
- Двустранно сканиране на А4 (едностранно): 60ppm
- Автоматично подаващо устройство: 90ppm
- Подобрено качество на изображението с новия вграден DR процесор
- Голям LCD дисплей с пет реда за лесно и интуитивно сканиране
- От 7500 до 13 000 сканирания/ден
- Kofax Power PDF
| Тип скенер | Настолен скенер с подаващо устройство |
| Сканиращ сензор | 1-редов CMOS CIS сензор |
| Източник на светлина | 3-цветен (RGB) LED |
| Страна на сканиране | Отпред/Отзад/Двустранно |
| Интерфейс | USB 3.1 GEN1 |
| Автоматично подаващо устройство: | Да |
| Резолюция на сканиране | 600 dpi |
| Скорост на сканиране (цветно) | 60ppm / 120ipm |
| Скорост на сканиране (черно-бяло) | 60ppm / 120ipm |
| Изходен режим | Черно-бял/Дифузия на грешки/Усъвършенствано подобряване на текст, Усъвършенствано подобряване на текст II, 8 бита нива на сивото (256 нива), 24 бита цвят |
| Препоръчително натоварване | До 13 000 стр./ден |
| Спецификации на документите | Ширина 50 - 216mm Дължина 54 – 356 mm Дебелина 27 - 413g/m² (0,04 - 0,49mm) Режим за дълги документи 5588mm макс. Сканиране на визитни картички Формат: 50 mm x 91 mm Дебелина: по-малко от 0,45mm Сканиране на пощенски картички Формат: 89mm x 152mm Дебелина: по-малко от 0,45mm Сканиране на пластмасови карти Формат: 54 x 86mm Дебелина: по-малко от 1,4mm Сканиране на паспорти До дебелина 6mm (чрез носещ лист) |
| Специални функции | Нов DR процесор за висока скорост/високо качество на обработка на изображението, LCD работен панел с пет реда, Автоматично разпознаване на размера на хартията, Напълно автоматичен режим, Корекция на изкривяването, 3-измерна корекция на цвета, Отстраняване на цвят (RGB), Подобряване на цветове (RGB), Удебеляване на символи, Разпознаване на ориентацията на текста, Автоматично разпознаване на цвят, Изрязване на сенки, Регулируеми настройки за гама корекция, Прескачане на празни страници, Режим „Фолио“, поддръжка на MultiStream™, Разделяне на групи с празен бял лист или пач код, Редуциране на ефекта „моаре“, Предотвратяване на прозиране/отстраняване на фон, Контраст на черно-бяло, Изглаждане на фона, Изрязване на сенки, Автоматична настройка на разделителна способност, Ултразвуково разпознаване на двойно подаване, Игнориране на разпознато двойното подаване, Повторен опит за разделяне, Разпознаване на баркод/2D код. |
| Софтуер и управление на принтер | Драйвер ISIS/TWAIN (Microsoft Windows 7/8.1/10/Server 2008 R2 SP1/Server 2012 R2/Server 2016) CaptureOnTouch Pro Kofax VRS Kofax Power PDF |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | Затворени тави: 285 x 180 x 178 mm Отворени тави: 285 x 254 x 231 mm |
| Тегло | Приблиз. 3,6 кг |
Напишете вашето мнение