Цена при запитване
Ricoh МФУ IM 600F
SKU:
418463
Монохромно A4 лазерно мултифункционално устройство (принтер, скенер, копир, факс) с производителност до 60 стр./мин, резолюция на печат 1200 × 1200 dpi и еднопроходно двустранно сканиране, оборудвано с 10.1" Smart Operation Panel, мрежова и мобилна свързаност, предназначено за интензивна работа в корпоративна среда.С Ricoh Smart Integration могат да бъдат добавяни нови приложения, адаптирайки се към работния процес
Моделът осигурява високоскоростна обработка на документи и разширена функционалност за управление на работните процеси.
Ползи:
- Скорост на печат до 60 стр./мин
- Резолюция 1200 × 1200 dpi за прецизен текст и графика
- Еднопроходно двустранно сканиране (SPDF) за максимална ефективност
- 10.1" сензорен Smart Operation Panel за лесно управление и персонализация
- Поддръжка на мобилен печат (AirPrint, Mopria) и облачни услуги
- Разширени функции за сигурност и контрол на достъпа
- Гъвкави опции за разширение на хартиения капацитет
| Тип | Монохромно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция на печат | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат | 60 ppm |
| Време за загряване | 25 s |
| Време за отпечатване на първо копие | 6 s |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за принтери | PCL5e, PCL6 PostScript 3 (emulation) PDF Direct |
| Зареждане с хартия | стандартно: 600 листа максимум: 2600 листа |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | до 2 600 листа |
| Изходящ капацитет за хартия | 500 листа |
| Поддържани формати хартия | Стандартна тава, двустранен печат Обикновена хартия 1–2, Средно дебела хартия, Дебела хартия 11, Рециклирана хартия, Цветна хартия, Специална хартия 1–3, Фирмени бланки, Предварително отпечатана хартия, Висококачествена хартия Байпасна тава Тънка хартия, Обикновена хартия 1–2, Средно дебела хартия, Дебела хартия 1–3, Рециклирана хартия, Цветна хартия, Специална хартия 1–3, Фирмени бланки, Предварително отпечатана хартия, Висококачествена хартия, OHP, Етикети, Плик Устройство за подаване на хартия PB1160 Обикновена хартия 1–2, Средно дебела хартия, Дебела хартия 11, Рециклирана хартия, Цветна хартия, Специална хартия 1–3, Фирмени бланки, Предварително отпечатана хартия, Висококачествена хартия, Плик |
| Тегло на хартията | от тава: 64 - 120 g/m² от байпас: 60 - 220 g/m² дуплекс: 64 - 120 g/m² |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | черно-бяло: 60 ipm цветно: 40 ipm |
| Резолюция на сканиране | 600 dpi |
| Дестинации на сканиране | E-Mail/ Internet FAX (SMTP), Folder, SD card, USB памет |
| Факс | Да |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Факс резолюция | 200 x 200 dpi |
| Месечно натоварване | до 275 000 стр./месец |
| Процесор | Intel®Apollo Lake Processor 1.30GHz |
| Памет | 2 GB |
| Твърд диск | 320 GB |
| Контролен панел | 10.1" Smart Operation Panel (G2.5) |
| Интерфейс |
Mainframe: 10Base-T/100Base-Tx/1000Base-T (Gigabit Ethernet) USB Host USB Device 2.0 Operation panel: Wireless LAN (IEEE 802.11 ac/a/b/g/n) SD Card Slot (1 slot/support SDHC Memory Card) USB Host for USB Memory (USB Host Type A) USB Host for IC Card R/W (NFC) (USB Host Type miniB) NFC Tag built-in Bluetooth |
| Съвместимост с ОС | Windows 7/
Windows Server 2008/
Windows Server 2008 R2/
Windows 8.1/
Windows Server 2012/
Windows Server 2012 R2/
Windows 10/
Windows Server 2016/
Windows Server 2019 Macintosh: OS X Native v10.11 or later—PostScript 3 only |
| Мрежов протокол | TCP/IP (IPv4, IPv6) |
| Софтуер и управление на принтер | @Remote Embedded Web Image Monitor Mobile apps: RICOH Smart Device Connector |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 480 x 539 x 644 mm |
| Тегло | 29 кг |
Напишете вашето мнение