Regular Price
1 680,52 €
Special Price
999,00 €
3 286,81 лв.
1 953,87 лв.
Ricoh МФУ IM 350FSE B/W
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
423854
Промоцията е валидна до 30-06-2026
Доставка:2-5 работни дни
Монохромно A4 лазерно мултифункционално устройство (принтер, скенер, копир, факс) с производителност до 35 стр./мин, резолюция на печат 1200 × 1200 dpi и 7" Smart Operation Panel, оборудвано с двустранно сканиране, мрежова и мобилна свързаност и Always Current Technology, предназначено за ефективна работа в динамични офис среди.
Моделът е с включен стартов тонер за 14000к.
Моделът предлага разширена функционалност в компактно A4 решение, комбинирайки бърз печат, дигитализация и интелигентно управление на документи.
Ползи:
- Скорост на печат до 35 стр./мин за висока офис продуктивност
- Резолюция 1200 × 1200 dpi за ясен и детайлен текст
- 7" Smart Operation Panel за интуитивно управление и персонализация
- Двустранно сканиране чрез ADF за по-бърза обработка на документи
- Вградена функция факс за пълна 4-в-1 функционалност
- Always Current Technology – възможност за надграждане с нови функции
- Поддръжка на AirPrint, Mopria и Ricoh Smart Device Connector
- Мрежова свързаност (Ethernet) и опционален Wi-Fi
- Разширени функции за сигурност – защита на данни и контрол на достъп
- Компактно решение за малки и средни работни групи
| Тип | Монохромно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция на печат | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат | 35 ppm |
| Време за загряване | 22 s |
| Време за отпечатване на първо копие | 6,5 s |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за принтери | PCL5e, PCL6, PostScript 3 (emulation), PDF direct (emulation) |
| Зареждане с хартия | 500 листа |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | 2 100 листа |
| Изходящ капацитет за хартия | 250 листа |
| Типове печатни носители |
A4, A5, A6, B5, B6 Bypass tray: A4, A5, A6, B5, B6, Custom Size paper: Width: mm - mm, Length: mm - mm |
| Тегло на хартията | Тави: 52 - 220 g̸ m² Байпас: 52 - 256 g̸ m² Дуплекс 52 - 162 g̸ m² |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | черно-бяло: 43.4 ipm цветно : 43.4 ipm |
| Резолюция на сканиране | 1200 dpi |
| Дестинации на сканиране | E-Mail/ Internet FAX (SMTP), Folder, SD card, USB памет |
| Файлови формати при сканиране | TIFF с една страница, JPEG с една страница, PDF с една страница, PDF с висока компресия на една страница, PDF с една страница∕A, TIFF с много страници, PDF с много страници, PDF с висока компресия на много страници, PDF с много страници |
| Факс | Да |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Процесор | Intel Atom Processor Bay Trail 1.46GHz |
| Памет | 2 GB |
| Твърд диск | 320 GB |
| Контролен панел | 7" Smart Operation Panel |
| Интерфейс | Ethernet 10 base-T∕100 base-TX∕1000 base-T, USB Host 2.0 Опция: Bi-directional IEEE 1284, Additional NIC (2nd port) |
| Съвместимост с ОС | Windows® environments Windows® 10, Windows® 11, Windows® Server 2016 Mac OS environments Macintosh OS Big Sur 11 or later UNIX environments UNIX Sun® Solaris, HP-UX, SCO OpenServer, RedHat® Linux, IBM® AIX, Citrix XenApp SAP® environments SAP® R/3®, SAP® S/4® Other supported environments NDPS Gateway, AS/400® using OS/400 Host Print Transform, IBM iSeries |
| Мрежов протокол | TCP/IP (IP v4, IP v6) |
| Софтуер и управление на принтер | Apple AirPrint, Mopria®, Ricoh Smart Device Connector |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 476 x 442 x 510 mm |
| Тегло | 30.5 кг |
Напишете вашето мнение




