Цена при запитване
Ricoh МФУ IM 3000 B/W
SKU:
418834
Монохромно A3 лазерно мултифункционално устройство (принтер, скенер, копир, опционален факс) с производителност до 30 стр./мин, резолюция на печат 1200 × 1200 dpi и 10.1" Smart Operation Panel, оборудвано с двустранно сканиране, мрежова свързаност и Always Current Technology за актуализации, предназначено за динамични офис среди с нужда от надежден документооборот.
Моделът комбинира A3 функционалност, интелигентно управление и възможност за дигитализация на документи, като предлага стабилна производителност за средни работни групи.
Ползи:
- Скорост на печат до 30 стр./мин за ефективна ежедневна работа
- Резолюция 1200 × 1200 dpi за ясен текст и детайлна графика
- A3 формат за гъвкава обработка на документи и чертежи
- 10.1" Smart Operation Panel за интуитивно управление и персонализация
- Двустранно сканиране чрез ADF/SPDF (в зависимост от конфигурацията)
- Always Current Technology – възможност за добавяне на нови функции
- Поддръжка на AirPrint, Mopria и Ricoh Smart Device Connector
- Разширени функции за сигурност – защита на данни и контрол на достъп
- Висок капацитет на хартията с възможност за разширение за по-големи обеми
- Подходящо за средни офиси с нужда от стабилно A3 решение
| Тип | A3 цветно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция на печат | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат | 30 ppm |
| Време за загряване | 17.7 s |
| Време за отпечатване на първо копие | 3,9 секунди |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за принтери | PCL5c, PCL6, PostScript 3 (emulation), PDF direct (emulation) |
| Зареждане с хартия | стандартно 1200 листа максимум 4700 листа |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | 4700 листа |
| Изходящ капацитет за хартия | 1625 листа |
| Поддържани формати хартия | A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, Пликове |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, Рециклирана хартия, Специална хартия, Цветна хартия, Фирмени бланки, Картон, Предварително отпечатана хартия, Висококачествена хартия, Покрита хартия, Пликове, Етикети, OHP |
| Тегло на хартията | от тава: 60 - 300 g/m² от байпас: 52 - 300 g/m² дуплекс: 52 - 256 g/m² |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | ARDF 80 ipm (200/300 dpi) SPDF 120 ipm (simplex)/240 ipm (duplex) |
| Резолюция на сканиране | 600 dpi |
| Дестинации на сканиране | E-Mail/ Internet FAX (SMTP), PC/Server (SMB,FTP), SD card, USB памет |
| Файлови формати при сканиране | Single Page TIFF (Compression on, Compression off), Single page JPEG, Single page PDF, Single page High compression PDF, Single page PDF/A, Multi page TIFF, Multi page PDF, Multi page High compression PDF, Multi page PDF/A |
| Факс | Да |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Факс резолюция | 200 x 100 dpi, 200 x 200 dpi |
| Процесор | Процесор Intel® Atom ApolloLake-I 1.36 GHz |
| Памет | 2 GB |
| Твърд диск | 320 GB |
| Интерфейс | Ethernet 10 base-T∕100 base-TX∕1000 base-T, USB Host I∕F Тип A, USB Device I∕F Тип B |
| Съвместимост с ОС | Windows® 8.1, Windows® 10, Windows® Server 2012, Windows® Server 2012R2, Windows® Server 2016, Windows® Server 2019 Macintosh OS X v10.13 or later UNIX Sun® Solaris, HP-UX, SCO OpenServer, RedHat® Linux, IBM® AIX, Citrix XenApp (7.6 LTSR, 7.15 LTSR, VirtualApps/Desktops 7 1912 LTSR and later) |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | с ARDF 587 x 913 x 673 mm; с SPDF 587 x 963 x 673 mm |
| Тегло | с ARDF 71 кг., с SPDF 76.5 кг. |
Напишете вашето мнение