850,38 €
1 663,20 лв.
Canon i-SENSYS X1440iF
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
5951C002BA
Доставка:2-5 работни дни
Компактни, високоскоростни черно-бели мултифункционални принтери с най-новите функции за сигурност и свързаност.
Спестете време с бърз печат и сканиране и изпълнявайте рутинни задачи с едно натискане на бутон благодарение на функциите на интелигентния дисплей и опциите за персонализиране.
Ползи:
- 40 стр./мин. едностранно A4;
- До 100ipm скорост на сканиране
- 5-инча/12,7 см
- Факс
| Тип | Монохромно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция на печат | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат | 40ppm |
| Време за отпечатване на първо копие | Приблиз. 6,1 секунди или по-малко |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за принтери | UFRII, PCL 5e, PCL, Adobe® PostScript3 |
| Зареждане с хартия | Касета за 250 листа Многофункционална тава за 100 листа |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | 900 листа |
| Изходящ капацитет за хартия | 150 листа |
| Поддържани формати хартия | Касета (стандартна и опционна): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Потребителски формати: мин. 105 x 148 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm. Многофункционална тава: A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Индексна карта, Плик (COM10, Monarch, C5, DL), Потребителски формати: мин. 76,2 x 127 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm. Автоматично подаващо устройство за документи: A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, Statement, Потребителски формати: мин. 48 x 85,0 mm, макс. 216 x 355,6 mm |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, етикети, пощенска картичка, плик |
| Тегло на хартията | Касета (стандартна и опционна): 60 до 120 g/m² Многофункционална тава: 60 до 199 g/m² |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | Цветно |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Файлови формати при сканиране | TIFF/JPEG/PDF/Компактен PDF/PDF с възможност за търсене/криптиран PDF4/PDF (цифров подпис) |
| Факс | Да |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Факс резолюция | 200 x 100 dpi |
| Бързо набиране | До 281 набирания |
| Групово набиране | Макс. 299 номера/макс. 299 получатели |
| Процесор | 1200 MHz |
| Памет | 1 GB |
| Твърд диск | 4 GB eMMC |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Директна безжична връзка |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC |
| Нива на шум | Звуково налягане: Активност: 53 dB Режим готовност: безшумно Звукова мощност: Активност: двустранно 68 dB/едностранно 67 dB Режим готовност: безшумно |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 420 mm x 460 mm x 375 mm / 689 mm x 1081 mm x 824 mm |
| Тегло | Приблиз. 15,6 kg |
Напишете вашето мнение