Canon I-SENSYS X C1533p
Canon i-SENSYS X C1533P е високопроизводителен цветен лазерен A4 принтер от бизнес серията i-SENSYS X, предлагащ скорост на печат до 33 стр./мин, резолюция до 1200 × 1200 dpi, автоматичен двустранен печат, разширени функции за сигурност и пълна мрежова интеграция за натоварени офис среди.
Canon i-SENSYS X C1533P осигурява бърз и последователен цветен печат с корпоративно ниво на защита, висока надеждност и ефективна работа при големи месечни обеми.
Ползи:
-
Постоянна скорост на печат до 33 ppm (A4) - 38 ppm (A4) цвят и монохромен режим
-
Автоматичен двустранен печат за оптимизиране на разходите
-
Висока резолюция до 1200 × 1200 dpi за професионални документи
-
Разширени функции за защита на данните и печатните задания
-
Пълна поддръжка на мрежов печат за екипна работа - Мрежа, USB и Wi-Fi
-
Създаден за високо натоварване и дългосрочна надеждност
- Софтуер - uniFLOW Online ExpressСвързаност
| Метод на печат | Цветен лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | Показано съобщение за готовност за печат: Приблиз. 2 s или по-малко след включване |
| Време за отпечатване на първо копие | Цветно: приблиз. 6,3 секунди; Монохромно: прибл. 5,3 секунди |
| Препоръчително натоварване | 1000 – 5000 страници на месец |
| Печат без бели полета | 4 mm – горе, долу, ляво и дясно |
| Усъвършенствани функции за печат | Защитен печат Печат от USB памет (JPEG/TIFF/PDF/XPS) Печат на баркод* iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Business Android: сертифицирано за работа с Mopria, Canon Print Service Plug-in, приложение Canon PRINT Business Microsoft Universal Print * Изисква се аксесоар – Комплект за отпечатване на баркод-D1 |
| Скорост на печат ч/б | Прибл. 33 ppm |
| Скорост на печат цветно | Прибл. 33 ppm |
| Подаване на хартия - стандартно | Касета за 550 листа Многофункционална тава за 100 листа Опция: Касета за 550 листа x 3 (устройство за подаване на хартия PF-D1) Касета за 550 листа (касетно подаващо устройство-AV1) |
| Зареждане на хартия - максимално | До 2300 листа |
| Типове печатни носители | Многофункционална тава: Обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, цветна хартия, дебела хартия, предварително перфорирана, пощенска картичка, плик Касета: обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, етикет, цветна хартия, хартия с покритие, предварително перфорирана |
| Поддържани формати хартия | Касета (Стандартна): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Letter, Executive, Statement, GLTR, 16K, Потребителски формат: мин. 101,6 x 148 mm Макс. 216,0 x 297 mm Многофункционална тава: A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, ILGL, GLGL, Foolscap, 16K, Пощенска картичка, Плик (COM10, Monarch, C5, DL), Потребителски формати: мин. 76,2 x 127 mm Макс. 216,0 x 355,6 mm Касета (Опция): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, GLTR, ILGL, GLGL, Foolscap, F4A, 16K, Потребителски формат: мин. 101,6 x 148 mm Макс. 216,0 x 355,6 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Касета (стандартна и опционна): 60 до 163 g/m² Многофункционална тава: 60 до 216 g/m² |
| Двустранен печат | Автоматичен Касета: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, ILGL, GLGL, Foolscap, F4A, 16K Потребителски формат – мин. 148 x 210 mm Макс. 216 x 355,6 mm 60 до 163 g/m² |
| Процесор | 1 GHz x 2 |
| Памет | 2 GB |
| Съхранение | 32 GB eMMC (налично място 15 GB) |
| Контролен панел | 5-редов LCD дисплей, 5 LED индикатора (онлайн, готовност, съобщение, задача и пестене на енергия), бутони, цифрова клавиатура с 10 бутона |
| Езици за принтери | UFRII (Ultra Fast Rendering), PCL5c*, PCL6, Adobe® PostScript3 * Не е предоставен драйвер за PCL5c на Canon, но PCL5c командите се поддържат от устройството. |
| Шрифтове | 93 PCL шрифта (93 Roman, 10 Bitmap шрифта, 2 OCR шрифта) Andalé Mono WT J/K/S/T (японски, корейски, опростен и традиционен китайски)* Шрифтове за баркод** 136 PostScript шрифта * Изисква се аксесоар – КОМПЛЕКТ PCL ШРИФТОВЕ-A1E ** Изисква се аксесоар – Комплект за отпечатване на баркод-D1 |
| Интерфейс | USB 2.0 High-Speed, 10BASE-T/100 BASE-TX/1000BASE-T Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct връзка |
| Мрежов протокол | Печат: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/FTP/WSD) Управление: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) Сигурност: TLS1.3, IPSec, филтриране по IP/Mac адрес, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS), поддръжка на две мрежи Сигурност (безжична връзка): Инфраструктурен режим: WEP(64/128 бита), WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA-EAP (AES), WPA2-EAP (AES) Режим „Точка на достъп“: WPA2-PSK (AES) |
| Софтуер и управление на принтер | Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Кодове на отдели, Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: базиран на сървър софтуер за централизирано управление на печатен парк eMaintenance: вграден RDS позволява отдалечени eMaintenance услуги, като например отчитане на броячите, автоматично управление на консумативите и отдалечена диагностика. Система за доставка на съдържание: Сървърна платформа позволява автоматични актуализации на фърмуера на това устройство. |
| Съвместимост с ОС | Windows® 10/Windows® 8.1/Server® 2019/Server® 2016/Server® 2012R2/Server® 2012/Mac OS X версия 10.11 и по-нова Linux*/Citrix * Само версия за уеб разпространение. Драйверът ще бъде наличен през втората половина на 2021 г. |
| Консумативи | ТОНЕР T10 черен ТОНЕР T10 циан ТОНЕР T10 магента ТОНЕР T10 жълт ТОНЕР T10L черен ТОНЕР T10L циан ТОНЕР T10L магента ТОНЕР T10L жълт |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Температура: 10 до 35ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Звукова мощност* Активност: едностранно 65 dB или по-малко (ЧБ)/65 dB или по-малко (цветно) Двустранно 67 dB или по-малко (ЧБ)/67 dB или по-малко (цветно) Готовност: 48 dB или по-малко Звуково налягане* Активност: едностранно 50 dB или по-малко (ЧБ)/51 dB или по-малко (цветно) Двустранно 52 dB или по-малко (ЧБ)/52 dB или по-малко (цветно) Готовност: 33 dB или по-малко |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 458 mm x 464 mm x 388 mm |
| Тегло | Приблиз. 25 кг |