1 862,99 €
3 643,69 лв.
Canon I-SENSYS X C1533IF II
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
6162C002AA
Доставка:2-5 работни дни
i-SENSYS C1533IF на Canon е цветно A4 лазерно мултифункционално устройство (принтер, скенер, копир, факс) от бизнес серията i-SENSYS X, с производителност до 33 стр./мин, автоматичен двустранен печат и еднопроходно двустранно сканиране, оборудвано с 5-инчов цветен сензорен дисплей, разширени функции за сигурност и пълна мрежова свързаност за корпоративни среди.
Моделът е проектиран за висока ефективност и сигурност, като комбинира цветен печат с бърза дигитализация и централизирано управление на документи.
Ползи:
- Скорост на печат до 33 стр./мин (цветно и черно-бяло) за стабилна бизнес производителност
- Single Pass Duplex сканиране за бърза двустранна дигитализация
- 5" цветен тъчдисплей за интуитивно управление и персонализация на работните процеси
- Вградени функции за факс, печат, копиране и сканиране (4-в-1)
- Поддръжка на AirPrint, Mopria и Canon PRINT Business за мобилен печат
- Gigabit Ethernet и Wi-Fi за гъвкава интеграция в офис инфраструктура
- Разширени функции за сигурност – защита на данни, контрол на достъп и secure print
- Възможност за централизирано управление на устройства и задания
| Тип | Цветно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Цветен лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат | До 38/38 ppm (A4R), до 40/40 ppm (A5R), до 59/59 ppm (A5) Двустранно: До 38 ipm (A4) от касета , 21 ipm (A4) от многофункционална тава |
| Време за загряване | 4 секунди или по-малко |
| Време за отпечатване на първо копие | Приблиз. 5.9 /6.9 сек. |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за печат | Standard: UFRⅡ, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Шрифтове | PS fonts: 136 Roman PCL fonts: 93 Roman, 10 Bitmap fonts, 2 OCR fonts, Andalé Mono WT J/K/S/T*1 (Japanese, Korean, Simplified and Traditional Chinese) , Barcode fonts*2 |
| Усъвършенствани функции за печат | Защитен печат, защитен воден знак, горен/долен колонтитул, оформление на страница, двустранен печат, смесени формати/ориентации на листа, редуциране на тонера, печат на плакати, принудително задържане на печат, дата на печат, график за печат, печат чрез виртуален принтер |
| Зареждане с хартия |
Стандартно: 650 листа Максимум: 2300 листа (с касетно подаващо устройство с голям капацитет AV1 + устройство за подаване на хартия PF-D1 x2) |
| Изходящ капацитет за хартия | Стандартно: 200 листа Максимум: 200 листа |
| Поддържани формати хартия | Многофункционална тава: Стандартен формат: A4R, A5, A5R, A6R, B5R, пликове [№ 10 (COM 10), Monarch, ISO-C5, DL] Потребителски формат/свободен размер: мин. 76,2 x 127,0 mm до 216,0 x 355,6 mm Касета за хартия: Стандартен формат: A4R, A5, A5R, A6R, B5R |
| Типове печатни носители | Многофункционална тава: Тънка, обикновена, рециклирана, цветна, дебела, документна, предварително перфорирана, пликове, пощенски картички Касета за хартия: Тънка, обикновена, рециклирана, цветна, дебела, документна, предварително перфорирана, документна, етикети |
| Тегло на хартията | Многофункционална тава: 60 до 216 g/m2 Касети за хартия: от 60 до 163 g/m² Дуплекс: 60 до 163 g/m2 |
| Спецификации за копиране | До 38/38 ppm (A4R), до 40/40 ppm (A5R), до 59/59 ppm (A5) Двустранно: до 38 ipm (A4) Разделителна способност на копиране (dpi): 600 x 600 Основни функции за копиране: Предварително зададено Н/У по зона, двустранно, регулиране на наситеността, избор на тип на оригинала, режим с прекъсване, двустранен оригинал, сортиране, сглобяване на задача, N към 1, рязкост, изтриване на рамки, копиране на лична карта, пропускане на празни страници, цветен режим, резервирано копиране, примерно копие |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | Стандартно: Еднопасово 2-странно автоматично подаващо устройство за документи (2-странно към 2-странно) |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Скорост на сканиране |
DADF: 1-странно сканиране: 95/95 (300 dpi, изпращане), 50/95 (600 dpi, копиране) 2-странно сканиране: 190/190 (300 dpi, изпращане), 140/100 (600 dpi, копиране) |
| Дестинация при сканиране | Сканиране към компютър, сканиране от компютър, сканиране към мрежа, сканиране към USB памет, сканиране към мобилно устройство, сканиране към облачни услуги (uniFLOW Online) |
| Формати при сканиране |
Стандартно: TIFF (MMR), JPEG*, PDF (компактен, с търсене, PDF/A-1b, криптиран), XPS (компактен, с търсене), PDF/XPS (подпис на устройството), Office Open XML (PowerPoint, Word) Опция: PDF (Векторен), PDF/XPS (подпис на потребител) |
| Факс | Да |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Факс резолюция | 400 x 400 dpi |
| Бързо набиране | Макс. 200 |
| Групово набиране | Макс. 199 набирания |
| Процесор | 1,6 GHz Dual Core процесор |
| Памет | Стандартно: 2,0 GB RAM |
| Твърд диск | Стандартно: 64 GB eMMC (налично място 30 GB) |
| Контролен панел | 17.8 cm/7 inch TFT LCD WVGA color Touch panel |
| Интерфейс | МРЕЖА, стандартно: 1000Base-T/100Base-TX/10Base-T, безжична LAN (IEEE 802.11 b/g/n) |
| Мрежов протокол | TLS1.3, IPSec, IEEE802.1X удостоверяване (LAN/WLAN), SNMPv3, защитна стена (филтриране на IP/MAC адрес), поддръжка на WPA3, поддръжка на две мрежи (кабелна LAN/безжична LAN, кабелна LAN/кабелна LAN), деактивиране на неизползвани функции (активиране/деактивиране на протоколи/приложения, активиране/деактивиране на отдалечен ПИ, активиране/деактивиране на USB интерфейс), разделяне на комуникационни линии (G3 ФАКС, USB порт, Усъвършенствано пространство, сканиране и изпращане – опасения за вируси за получаване на имейл) |
| Софтуер и управление на принтер | Проследяване и отчети uniFLOW Online Средства за отдалечено управление iW Enterprise Management Console eMaintenance Content Delivery System Софтуер за сканиране Network ScanGear2 |
| Съвместимост с операционни системи | UFRII/PCL/PS: Windows® 10/11/Server 2016/Server 2019/Server 2022, MAC OS X (10.13 or later) PPD: Windows® 10/11, MAC OS X (10.13 or later) |
| Мобилен печат | Да |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 458 x 464 x 130 mm |
| Тегло | 6,1 кг |
Напишете вашето мнение