1 036,90 €
2 028,00 лв.
Canon I-SENSYS X C1333iF
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
5455C001AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon I-SENSYS X C1333iF е цветно A4 лазерно мултифункционално устройство (принтер, скенер, копир, факс) с производителност до 33 стр./мин, оборудвано с автоматичен двустранен печат и еднопроходно двустранно сканиране, 5-инчов цветен сензорен дисплей и пълна мрежова свързаност, предназначено за ефективна работа в малки и средни бизнес среди.
Моделът комбинира висока скорост, разширени функции за сигурност и гъвкава свързаност за оптимизиране на документооборота.
Ползи:
- Скорост на печат до 33 стр./мин (цветно и черно-бяло) за балансирана офис производителност
- Двустранно сканиране в един проход (Single Pass Duplex) за по-бърза дигитализация
- 5" цветен тъчдисплей за интуитивно управление и персонализирани работни процеси
- ADF (автоматично подаващо устройство) за обработка на многостранични документи
- Поддръжка на Gigabit Ethernet, Wi-Fi и мобилен печат (AirPrint, Mopria, Canon PRINT Business)
- Разширени функции за сигурност – защита на данни, контрол на достъп и secure print
- Компактно A4 решение с 4-в-1 функционалност за бизнес среди с ограничено пространство
| Тип | Цветно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Цветен лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат | 1-странно: до 33 ppm (A4) До 60 ppm (A5 хоризонтална ориентация) 2-странно: до 29,5 ipm (A4) |
| Време за загряване | Приблиз. 14 s или по-малко след включване |
| Време за отпечатване на първо копие | ADF (A4): цветно прибл. 8,8 секунди или по-малко Моно Прибл. 7,6 секунди или по-малко (A4): Цветно Прибл. 9,4 секунди или по-малко Моно Прибл. 8,3 секунди или по-малко |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за печат | UFRII, PCL 5e 1 , PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Шрифтове | 93 PCL шрифта 136 PostScript шрифта |
| Печат без бели полета | 5 mm – горе, долу, ляво и дясно; 10 mm – горе, долу, ляво и дясно (плик) |
| Усъвършенствани функции за печат | Криптиран защитен печат Защитен печат Печат от USB памет (JPEG/TIFF/PDF) Печат от облак2: uniFLOW Online, Dropbox, GoogleDrive, OneDrive (PDF/JPEG) Поддръжка на Microsoft Universal Print Печат на баркод3 iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Business Android; сертифицирано за работа с Mopria, Canon Print Service плъгин, приложението Canon PRINT Business |
| Зареждане с хартия |
Касета за 250 листа Многофункционална тава за 50 листа ADF за 50 листа Опция: касета за 550 листа |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | 850 листа |
| Изходящ капацитет за хартия | 150 листа |
| Поддържани формати хартия | Касета (Стандартна): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Пощенска картичка, Плик (COM10, DL, C5, Monarch), Потребителски формати: мин. 98 x 148 mm макс. 216,0 x 356,0 mm. Многофункционална тава: A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Пощенска картичка, Индексна карта, Плик (COM10, DL, C5, Monarch), Потребителски формати: мин. 76,0 x 127 mm макс. 216,0 x 356,0 mm. Касета (Опция): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Пощенска картичка, Потребителски формати: мин. 100 x 148 mm, макс. 216,0 x 356,0 mm. ADF: A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, Statement, Потребителски формати: мин. 48 x 85,0 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, Рециклирана хартия, Дебела хартия, Тънка хартия, Цветна хартия, Хартия с покритие, Етикет, Пощенска картичка, Плик |
| Тегло на хартията |
Касета (стандартна и опционна): 60 до 163 g/m² (До 200 g/m² с хартия с покритие) Многофункционална тава: 60 до 176 g/m² (до 200 g/m² с хартия с покритие) Автоматично подаващо устройство: 50 до 105 g/m2 |
| Спецификации за копиране | Стъкло за документи (A4), Резолюция: До 600 x 600 dpi Копиране 2-странно към 2-странно (автоматично) Други Функции: Изтриване на рамки, Колиране, 2 в 1, 4 в 1, Копиране на лична карта, резервирано копиране |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | Цветно, макс. ширина на сканиране: 216 mm |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Скорост на сканиране | Едностранно (монохромно/цветно, 300 x 300 dpi): 50/40 ipm Двустранно (монохромно/цветно, 300 x 300 dpi): 100/80 ipm Едностранно (монохромно/цветно, 300 x 600 dpi): 40/20 ipm Двустранно (монохромно/цветно, 300 x 600 dpi): 80/40 ipm |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | 24 bit/24 bit (вход/изход) |
| Нива на сивото | 256 нива |
| Дестинация при сканиране | Сканиране към имейл TIFF/JPEG/PDF/Компактен PDF/PDF с възможност за търсене Криптиран PDF4/PDF (цифров подпис)5/PDF A-1b Сканиране към PC TIFF/JPEG/PDF/Компактен PDF/PDF с възможност за търсене Криптиран PDF6/PDF (цифров подпис)7/PDF A-1b Сканиране към USB памет TIFF/JPEG/PDF/Компактен PDF/PDF с възможност за търсене Криптиран PDF8/PDF (цифров подпис)9/PDF A-1b Сканиране към FTP TIFF/JPEG/PDF/Компактен PDF/PDF с възможност за търсене Криптиран PDF10/PDF (цифров подпис)11/PDF A-1b Сканиране към облак TIFF/JPEG/PDF/PNG |
| Факс | Да |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Факс резолюция | 400 x 400 dpi |
| Бързо набиране | До 281 позиции |
| Групово набиране | До 281 позиции |
| Месечно натоварване | До 4000 стр./месец |
| Максимално натоварване | Макс. 50 000 страници на месец |
| Процесор | 1200 MHz x 2 |
| Памет | 1 GB |
| Твърд диск | 4 GB eMMC |
| Контролен панел | 12,7 см LCD цветен сензорен екран |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Директна безжична връзка |
| Мрежов протокол | Печат: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD) Сканиране: Сканиране към компютър: Файл: FTP (TCP/IP), SMB3.0 (TCP/IP) Имейл/интернет ФАКС: SMTP (изпращане), POP3 (получаване) Сканиране от компютър: TCP/IP Управление: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) Защита (кабелна връзка): TLS 1.3, IPSec, филтриране по IP/Mac адрес, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS) Сигурност (безжична връзка): IEEE802.1X Инфраструктурен режим: WEP (64/128 бита), WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES) Режим „Точка на достъп“: WPA2-PSK(AES) |
| Софтуер и управление на принтер | MF Scan Utility, Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Кодове на отдели, Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: базиран на сървър софтуер за централизирано управление на печатен парк eMaintenance: вграден RDS позволява отдалечени eMaintenance услуги, като например отчитане на броячите, автоматично управление на консумативи и дистанционна диагностика. Съвместимост с Universal Log-in Manager/uniFLOW online/uniFLOW online Express/uniFLOW Библиотека с приложения |
| Съвместимост с операционни системи | Windows® 11 / 10 / 8.1 / Server® 2022 / 2019 / 2016 / 2012R2 / 2012 Mac OS X версия 10.12 и по-нови Linux6 |
| Мобилен печат | Да |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Ниво на звукова мощност (LwAd) Активност: 72,9 dB или по-малко*1 Готовност: LwAm 3,7 B, Kv 0,3 B*2 Ниво на звуково налягане (LpAm)*2 Позиция на наблюдател: Активност: 1-странно:LpAm 54 dB, 2-странно:LpAm 53 dB Готовност: 24 dB |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Консумация на ел. енергия |
Максимум: приблиз. 1 380 W Активност (печат): Приблиз. 700 W Готовност: приблиз. 24 W Режим на покой: приблиз. 1,0 W |
| Размери (Ш x В x Д) | 425 mm x 461 mm x 430 mm |
| Тегло | Приблиз. 22,0 кг (без тонер) |
Напишете вашето мнение