880,00 €
1 721,13 лв.
Canon i-SENSYS X 1643P SFP
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
3631C002AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon i-SENSYS X 1643P SFP е монохромен лазерен A4 принтер, проектиран за интензивна офис употреба, със скорост на печат до 43 стр./мин и автоматичен двустранен печат. Моделът предлага резолюция до 1200 × 1200 dpi, мрежова и USB свързаност, включително и с мобилни устройства. Разполага с усъвършенствани функции за сигурност и централизирано управление на печата, бърз двустранен печат за големи работни обеми, с безкомпромисно качество.
Настолен черно-бял лазерен принтер с модулна конфигурация за оптимизиране на работния процес
Ползи:
- 5-редов LCD дисплей
- Скорост на печат: 43 ppm (A4), 65 ppm (A5 с хоризонтална ориентация)
- Качество на печат: до 1200 x 1200 dpi
- Автоматичен двустранен печат
- Ethernet и високоскоростна USB връзка
- Печатен обем: до 150 000 на месец
- Макс. капацитет за зареждане с хартия: 2300 листа
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | Приблиз. 30 s или по-малко след включване (по подразбиране) Приблиз. 3 секунди или по-малко след включване (бърз режим) |
| Време за отпечатване на първо копие | Приблиз. 5,7 секунди |
| Езици за принтери | UFRII (Ultra Fast Rendering), PCL5e*, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Шрифтове | 105 PCL шрифта, 136 PS шрифта |
| Печат без бели полета | 5 mm – горе, долу, ляво и дясно 10 mm – горе, долу, ляво и дясно (плик) |
| Усъвършенствани функции за печат | Защитен печат* Печат от USB памет (JPEG/TIFF/PDF/XPS) Печат на баркод* Съвместимост с Google Cloud Print iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Business Android; сертифицирано за работа с Mopria, Canon Print Service Plug-in, приложение Canon PRINT Business * Изисква се аксесоар – SD карта-C1 *Изисква се аксесоар – комплект за отпечатване на баркод-F1 |
| Месечно натоварване | 2000 – 7500 страници на месец |
| Максимално натоварване | Макс. 150 000 страници на месец |
| Скорост на печат ч/б | Едностранно (A4): до 43 ppm Двустранно (A4): до 36,0 ipm Едностранно (A5, хоризонтална ориентация): до 65,2 ppm |
| Поддържа мобилен печат и печат в облак | Съвместимост с Google Cloud Print iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Business Android; сертифицирано за работа с Mopria, Canon Print Service Plug-in, приложение Canon PRINT Business |
| Подаване на хартия - стандартно | Касета за 550 листа Многофункционална тава за 100 листа; |
| Зареждане на хартия - максимално | Касета за 550 листа x 3 |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, дебела хартия, рециклирана хартия, цветна хартия, документна хартия, етикети, плик, пощенска картичка |
| Поддържани формати хартия | Касета (Стандартна): A4, B5, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, LTR, LGL, EXE, STMT, FLS, K16 Потребителски формати – ширина: 105,0 до 216,0 mm, дължина: 148,0 до 355,6 mm Многофункционална тава: A4, B5, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, LTR, LGL, EXE, STMT, FLS, K16, Плик (COM10, Monarch, DL, ISO-C5), Индексна хартия (3"x5") Потребителски формати – ширина: 76,2 до 216,0 mm, дължина: 127,0 до 355,6mm Касета (Опция): A4, B5, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, LTR, LGL, EXE, STMT, FLS, K16 Потребителски формати – ширина: 105,0 до 216,0 mm, дължина: 148,0 до 355,6 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Касета: 60 до 120 g/m² ; Многофункционална тава: 60 до 199 g/m² |
| Двустранен печат | Автоматичен Касета (стандартна и опционна): A4, LTR, LGL, FLS Потребителски формати – ширина: 210,0 до 216,0 mm, дължина: 279,4 до 355,6 mm 60 до 120 g/m2 |
| Процесор | 528 MHz + 264 MHz |
| Памет | 1 GB |
| Контролен панел | 5-редов LCD дисплей, 5 LED индикатора (онлайн, готовност, съобщение, задача и пестене на енергия), бутони, цифрова клавиатура с 10 бутона |
| Интерфейс | USB 2.0 High-Speed, 10BASE-T/100 BASE-TX/1000BASE-T |
| Съвместимост с ОС | Windows® 10/Windows® 8.1/Windows® 7/Server® 2019/Server® 2016/Server® 2012R2/Server® 2012/Server® 2008R2/Server® 2008/Server® 2003R2/Server® 2003 Mac OS X версия 10.9.5 и по-нова/Mac OS 10.15 и по-нова Linux*/Citrix |
| Софтуер и управление на принтер | Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Кодове на отдели, iW Enterprise Management Console: базиран на сървър софтуер за централизирано управление на печатен парк eMaintenance: вграден RDS позволява отдалечени eMaintenance услуги, като например отчитане на броячите, автоматично управление на консумативите и отдалечена диагностика. Съвместимост с uniFLOW Login Device Client за SFP MEAP |
| Консумативи | ТОНЕР T06 (20 500 страници*) * На базата на ISO/IEC 19752 |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Звукова мощност* Активност: 69 dB Готовност: безшумно Звуково налягане Активност: 54 dB Готовност: безшумно |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 409 mm x 275 mm x 376 mm |
| Тегло | 11.5 кг |
Напишете вашето мнение


