388,99 €
760,80 лв.
Canon i-SENSYS MF461dw
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
5951C020AA
Доставка:2-5 работни дни
Монохромно лазерно мултифункционално устройство с печат до 36–40 стр./мин, автоматичен двустранен печат и високоскоростно сканиране чрез ADF, комбиниращо Wi-Fi и Ethernet свързаност с поддръжка на мобилен печат за ефективна ежедневна работа в малки и средни офиси.
Моделът предлага балансирана комбинация от скорост, надеждност и лесно управление за оптимизиране на офисните процеси.
Ползи:
- Скорост на печат (А4): 40ppm
- Лесно използване: 12,7см. контролен панел. Икона за плъзгане и пускане
- Персонализиране: Библиотека с приложения
- Входящ капацитет (максимално): 900 листа
| Тип | Монохромно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция на печат | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат | 40ppm |
| Време за отпечатване на първо копие | Приблиз. 6,1 секунди или по-малко |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за принтери | UFRII, PCL 5e2, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Зареждане с хартия | Касета за 250 листа Многофункционална тава за 100 листа ADF за 50 листа |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | 900 листа |
| Изходящ капацитет за хартия | 150 листа |
| Поддържани формати хартия | Обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, етикети, пощенска картичка, плик |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, етикети, пощенска картичка, плик |
| Тегло на хартията | Касета (стандартна и опционна): 60 до 120 g/m² Многофункционална тава: 60 до 199 g/m² Автоматично подаващо устройство: 60 до 120 g/m² |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | Цветно |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Дестинации на сканиране | |
| Файлови формати при сканиране | TIFF/JPEG/PDF/Компактен PDF/Текстов PDF |
| Факс | Да |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Факс резолюция | 200 x 100 dpi |
| Бързо набиране | До 104 набирания |
| Групово набиране | Макс. 50 дестинации в една група |
| Процесор | 1200 MHz |
| Памет | 1 GB |
| Твърд диск | 4 GB eMMC |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Директна безжична връзка |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC |
| Нива на шум | Звуково налягане7: MF465dw/MF463dw: Активност: 53 dB Готовност: Безшумно8 MF461dw: Активност: едностранно 53 dB/двустранно 52 dB Готовност: Безшумно7 Звукова мощност7: Активност: двустранно 68 dB/едностранно 67 dB Готовност: Безшумно8 |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 420 mm x 460 mm x 375 mm; 689 mm x 1 081 mm x 824 mm |
| Тегло | Приблиз. 16,3 кg |
Напишете вашето мнение