Canon i-SENSYS LBP732Cdw
Canon i-SENSYS LBP732Cdw е високопроизводителен цветен лазерен A4 принтер със скорост до 38 стр./мин, автоматичен двустранен печат и разширена мрежова свързаност, създаден за интензивна работа в натоварени офис среди.
Моделът осигурява бърз цветен и монохромен печат с резолюция до 1200 × 1200 dpi, висока входна вместимост и разширени функции за сигурност, което го прави надеждно решение за работни групи с голям месечен обем.
Ползи:
-
Скорост на печат до 38 ppm (A4) в цветен и монохромен режим
-
Резолюция до 1200 × 1200 dpi за професионални документи
-
Автоматичен двустранен печат
-
Голям 5-инчов цветен сензорен дисплей
-
Разширяем капацитет за хартия за високо натоварване
-
Gigabit LAN, USB и Wi-Fi свързаност
-
Поддръжка на мобилен печат (AirPrint, Mopria)
-
Разширени функции за защита на данните и печатните задания
-
Съвместимост с uniFLOW Online Express
-
Проектиран за интензивна корпоративна употреба
| Метод на печат | Цветен лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | Приблиз. 2 секунди или по-малко след включване |
| Време за отпечатване на първо копие | Цветно: приблиз. 6,3 секунди; Монохромно: приблиз. 5,3 секунди |
| Месечно натоварване | 2000 - 7500 страници на месец |
| Препоръчително натоварване | Макс. 80000 страници на месец |
| Печат без бели полета | 4 mm – горе, долу, ляво и дясно |
| Усъвършенствани функции за печат | Криптиран защитен печат Защитен печат Печат от USB памет (JPEG/TIFF/PDF/XPS) Печат на баркод iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Business Android; сертифицирано за работа с Mopria, Canon Print Service Plug-in, приложение Canon PRINT Business Microsoft Universal Print |
| Скорост на печат ч/б | Едностранно (A4): до 38 ppm цветно и монохромно Двустранно: до 38 ppm (касета), 21 ppm (многофункционална тава); Едностранно (A5, хоризонтална ориентация): до 59 ppm цветно и монохромно |
| Подаване на хартия - стандартно | Касета за 250 листа Многофункционална тава за 100 листа |
| Зареждане на хартия - максимално | До 2300 листа |
| Типове печатни носители | Многофункционална тава: обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, цветна хартия, дебела хартия, предварително перфорирана, пощенска картичка, плик Касета: обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, етикет, цветна хартия, хартия с покритие, предварително перфорирана |
| Поддържани формати хартия | Касета (Стандартна): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, B6, Letter, Executive, Statement, GLTR, 16K, потребителски формати: мин. 101,6 x 148 mm, макс. 216,0 x 297 mm. Многофункционална тава: A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, B6, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, ILGL, GLGL, Foolscap, 16K, Пощенска картичка, Плик (COM10, Monarch, C5, DL), потребителски формати: мин. 76,2 x 127 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm. Касета (Опция): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, B6, Legal, Letter, Executive, Statement, GLTR, ILGL, GLGL, Foolscap, F4A, 16K, потребителски формати: мин. 101,6 x 148 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Касета (стандартна и опционна): 60 до 163 g/m² (До 200 g/m² с хартия с покритие) Многофункционална тава: 60 до 216 g/m² |
| Двустранен печат | Автоматичен Касета: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, ILGL, GLGL, Foolscap, F4A, 16K Потреб. формат – мин. 148 x 210 mm макс. 216 x 355,6 mm 60 до 163 g/m² |
| Процесор | 1,6 GHz x 2 |
| Памет | 2GB |
| Съхранение | 32 GB eMMC (налично място 15 GB) |
| Контролен панел | 5-редов LCD дисплей, 3 LED индикатора (задача, грешка, пестене на енергия), бутони, цифрова клавиатура с 10 бутона |
| Езици за принтери | UFRII (Ultra Fast Rendering), PCL5c, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Шрифтове |
93 PCL шрифта (93 Roman, 10 Bitmap шрифта, 2 OCR шрифта)
Andalé Mono WT J/K/S/T (японски, корейски, опростен и традиционен китайски) Шрифтове за баркод 136 PostScript шрифта |
| Интерфейс | USB 2.0 High-Speed, 10BASE-T/100 BASE-TX/1000BASE-T Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct връзка |
| Мрежов протокол | Печат: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/FTP/WSD) Управление: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) Сигурност: TLS1.3, IPSec, филтриране по IP/Mac адрес, IEEE802.1X (LAN/WLAN), SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS), поддръжка на две мрежи Сигурност (безжична връзка): Инфраструктурен режим: WEP(64/128 бита), WPA-PSK(TKIP/AES), WPA2-PSK(TKIP/AES), WPA3-SAE (AES), WPA-EAP (AES), WPA2-EAP (AES), WPA3-EAP (AES) Режим „Точка за достъп“: WPA2-PSK (AES) Режим Wi-Fi Direct: WPA2-PSK (AES) |
| Софтуер и управление на принтер | Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Отдалечен преглед на операциите, Кодове на отдели, Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: базиран на сървър софтуер за централизирано управление на печатен парк eMaintenance: вграден RDS позволява отдалечени eMaintenance услуги, като например отчитане на броячите, автоматично управление на консумативите и отдалечена диагностика. Content Delivery System: сървърна платформа, която позволява автоматични актуализации на фърмуера на устройството. |
| Съвместимост с ОС |
Windows® 11/Windows® 10/Server® 2022/Server® 2019/Server® 2016/Mac OS X версия 10.13 и по-нова Linux5/Citrix |
| Консумативи |
Стандартно: Касета 064 черно (6000 страници*)** Касета 064 циан (5000 страници*)** Касета 064 магента (5000 страници*)** Касета 064 жълто (5000 страници*)** Голям капацитет за отпечатване: Касета 064H черно (13 400 страници*)** Касета 064H циан (10 400 страници*)** Касета 064H магента (10 400 страници*)** Касета 064H жълто (10 400 страници*)** * Според ISO/IEC 19798 ** Принтерът се доставя със стартови касети: 6000 страници черно, 3200 страници C/M/Y |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Звукова мощност* Активност: едностранно 65 dB или по-малко (ЧБ)/66 dB или по-малко (цветно) Двустранно 67 dB или по-малко (ЧБ)/68 dB или по-малко (цветно) Готовност: 48 dB или по-малко Звуково налягане* Активност: едностранно 50 dB или по-малко (ЧБ)/51 dB или по-малко (цветно) Двустранно 52 dB или по-малко (ЧБ)/52 dB или по-малко (цветно) Готовност: 33 dB или по-малко * Декларирана стойност за шумови емисии съгласно ISO 9296 |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 458 mm x 464 mm x 388 mm(с тави) |
| Тегло | Прибл. 29 кг |







