139,00 €
271,86 лв.
Canon i-SENSYS LBP6030B
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
8468B006AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon i-SENSYS LBP6030B е компактен монохромен лазерен A4 принтер със скорост на печат до 18 стр./мин, резолюция до 2400 × 600 dpi с технология за изглаждане на изображението и изключително малки размери, предназначен за домашни офиси и индивидуални работни места с ниско до умерено натоварване.
Canon i-SENSYS LBP6030B осигурява надежден черно-бял A4 печат с бързо време за първа страница, ниска консумация на енергия и ултракомпактен дизайн, подходящ за бюро или малко офис пространство.
Ползи:
- монохромен лазерен принтер - идеален за малък или домашен офис;
- бързи и висококачествени монохромни разпечатки при 18 страници в минута;
- без изчакване за разпечатки благодарение на технологията за бърза първа разпечатка;
- пестящ пространство принтер, който се вписва идеално в работното място със стилния си дизайн;
- енергийна ефективност.
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция | 600 x 600 dpi |
| Време за загряване | 10 s |
| Време за отпечатване на първо копие | Приблиз. 7.8 s или по-малко |
| Месечно натоварване | Максимално: 5000 страници |
| Скорост на печат ч/б | 18 ppm |
| Подаване на хартия - стандартно | 150 листа |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, Дебела хартия, Прозрачно фолио, Етикет, Плик |
| Поддържани формати хартия | A4/B5/A5/LGL/LTR/EXE/16K/ Потребителски формат Плик COM10/Плик Monarch/Плик C5/Плик DL ширина 76,2 до 216 mm x дължина 188 до 356 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Многофункционална тава: 60-163 gsm |
| Памет | 32 MB |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed |
| Съвместимост с ОС | Windows® 11/Windows® 10/Windows® 8.1/Server® 2022/Server® 2019/Server® 2016/Server® 2012R2/ Server® 2012/Server® 2008R2/Server® 2008 Mac OS10.6 до 10.9/Linux3/Citrix(FR2) |
| Консумативи | Стандартна: касета 725 |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Звукова мощност: Активност: 6,34 B или по-малко Готовност: безшумно Звуково налягане: Активност: 49,2 dB(A) Готовност: безшумно |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 364 x 199 х 249 mm |
| Тегло | 5.0 кг |
Напишете вашето мнение
