Canon i-SENSYS LBP243dw II
Canon i-SENSYS LBP243DW II е монохромен A4 лазерен принтер със скорост до 36 стр./мин, автоматичен двустранен печат и безжична свързаност, базиран на обновена II платформа за стабилна и ефективна офис работа.
Моделът комбинира висока скорост на печат, бързо време за първа страница и подобрена системна архитектура от второ поколение, осигуряваща надеждна работа в динамична мрежова среда.
Ползи:
-
Скорост на печат до 36 ppm (A4)
-
Резолюция до 1200 × 1200 dpi
-
Автоматичен двустранен печат
-
Време за първа страница ~ 5 сек.
-
Gigabit LAN, USB и Wi-Fi
-
Поддръжка на мобилен печат (AirPrint, Mopria)
-
Съвместимост с uniFLOW Online Express
-
Оптимизирана II платформа за по-дълъг lifecycle
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | Приблиз. 14 s или по-малко след включване |
| Време за отпечатване на първо копие | Приблиз.: 5,0 секунди или по-малко |
| Езици за принтери | UFRII, PCL 5e, PCL6 |
| Шрифтове | 45 PCL шрифта |
| Печат без бели полета | 5 mm – горе, долу, ляво и дясно |
| Усъвършенствани функции за печат | Поддръжка на Microsoft Universal Print iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Business Android; сертифицирано за работа с Mopria, плъгин Canon Print Service, приложение Canon PRINT, IPP everywhere |
| Месечно натоварване | 750 – 4 000 страници на месец |
| Скорост на печат ч/б | Едностранно: До 36 ppm (A4); До 58,8 ppm (A5 хоризонтална ориентация) Двустранно: До 30,2 ipm (A4) |
| Подаване на хартия - стандартно | Касета за 250 листа ; Многофункционална тава за 10 листа |
| Зареждане на хартия - максимално | до 900 листа |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, Рециклирана хартия, Дебела хартия, Тънка хартия, Цветна хартия, Хартия с покритие, Етикет, Пощенска картичка, Плик |
| Поддържани формати хартия | Касета (стандартна и опционна): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Потребителски формати: мин. 105 x 148 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm. Многофункционална тава: A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Индексна карта, Плик (COM10, Monarch, C5, DL), Потребителски формати: мин. 76,2 x 127 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm. |
| Поддържани грамажи хартия | Касета (стандартна и опционна): 60 до 120 g/m² ; Многофункционална тава: 60 до 199 g/m² |
| Двустранен печат |
A4, Legal, Letter, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLGL, Foolscap Потребителски формат – Мин. 210 x 279,4 mm Макс. 216,0 x 355,6 mm 60 до 120 g/m² |
| Процесор | 1200MHz x 2 |
| Памет | 1GB |
| Съхранение | 4 GB |
| Контролен панел | 5-редов LCD дисплей, 3 LED индикатора (задача, грешка, пестене на енергия), бутони, цифрова клавиатура с 10 бутона |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Директна безжична връзка |
| Съвместимост с ОС | Windows® 11/Windows® 10/Windows® 8.1/Server® 2022/Server®
2019/Server® 2016/Server® 2012R2/Server® 2012 Mac OS X версия 10.15 и по-нова Linux |
| Мрежов протокол | Печат: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD) Управление: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) Сигурност: TLS1.3, IPSec, филтриране по IP/Mac, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS) Сигурност (безжична връзка): Инфраструктурен режим: WPA-PSK(AES), WPA2-PSK(AES), WPA3-SAE (AES), WPA-EAP(AES), WPA2-EAP(AES), WPA3-EAP(AES) Режим „Точка за достъп“: WPA2-PSK (AES) |
| Софтуер и управление на принтер | Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Кодове на отдели, Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: базиран на сървър софтуер за централизирано управление на печатен парк Съвместна работа с външна система за одит на сигурността (управление на информацията за сигурност и събитията) eMaintenance: вграден RDS позволява отдалечени eMaintenance услуги, като например отчитане на броячите, автоматично управление на консумативите и отдалечена диагностика. |
| Консумативи |
Касета 070 Касета 070H |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Звуково налягане: Активност: едностранно 54 dB или по-малко Двустранно 52 dB или по-малко Готовност: безшумно Звукова мощност: Активност: едностранно 68 dB или по-малко Двустранно 67 dB или по-малко Готовност: безшумно |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 425 mm x 427 mm x 300 mm |
| Тегло | 9,5 кг |







