Canon i-SENSYS LBP122dw
Canon i-SENSYS LBP122dw е компактен монохромен лазерен A4 принтер със скорост на печат до 29 стр./мин, автоматичен двустранен печат и резолюция до 1200 × 1200 dpi, предназначен за малки офиси и индивидуални работни места, където се изисква надежден печат, нисък разход на пространство и безжична свързаност.
Canon i-SENSYS LBP122dw осигурява бърз и стабилен A4 монохромен печат със скорост до 29 стр./мин, автоматичен двустранен режим, Wi-Fi и Ethernet свързаност и компактна конструкция, оптимизирана за ежедневна офис употреба.
Ползи:
-
Компактен дизайн, подходящ за ограничени работни пространства
-
Автоматичен двустранен печат за по-ниски разходи
-
Вградена Wi-Fi и Ethernet свързаност
-
Добра скорост за индивидуални и малки офис натоварвания - 29ppm
-
Ясно и прецизно качество на монохромния печат
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция | 600 x 600 dpi |
| Време за загряване | Приблиз. 7,5 s или по-малко след включване |
| Време за отпечатване на първо копие | Приблиз.: 5,4 s или по-малко (400 dpi) Приблиз.: 7,1 s или по-малко (600 dpi) |
| Езици за принтери | UFR II |
| Печат без бели полета | 5 mm – горе, долу, ляво и дясно |
| Усъвършенствани функции за печат | iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Business Android; сертифицирано за работа с Mopria, Canon Print Service Plug-in, приложение Canon PRINT Business Поддръжка на Microsoft Universal Print |
| Месечно натоварване | 150 – 1500 страници на месец |
| Максимално натоварване | Макс. 20 000 страници на месец |
| Скорост на печат ч/б | Едностранно: до 29 ppm (A4) ; Двустранно: До 18,5 ipm (A4) |
| Подаване на хартия - стандартно | Касета за 150 листа |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, документна хартия, етикет, пощенска картичка, плик |
| Поддържани формати хартия | Касета: A4, A5, B5, A6, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, плик (COM10, Monarch, DL, C5), потребителски формати: мин. 76,0 x 127 mm макс. 216,0 x 356,0 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Касета: 60 до 163 g/m² |
| Двустранен печат | Двустранно: До 18,5 ipm (A4) |
| Процесор | 1200 MHz |
| Памет | 256 MB |
| Контролен панел | 5-редов LCD дисплей |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX, Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection |
| Съвместимост с ОС | Windows® 11/Windows® 10/Windows® 8.1/Server® 2022/Server® 2019/Server® 2016/Server® 2012R2/Server® 2012 Mac OS X версия 10.12 и по-нова Linux1 |
| Мрежов протокол | Печат: TCP/IP (LPD/Port9100/WSD) Управление: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) Сигурност: TLS1.3, филтриране по IP адрес, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS) Сигурност (безжична връзка): IEEE802.1x Инфраструктурен режим: WEP(64/128 бита), WPA-PSK(TKIP/AES), WPA2-PSK(TKIP/AES), WPA-EAP(AES), WPA2-EAP(AES) Режим „Точка за достъп“: WPA2-PSK (AES) |
| Софтуер и управление на принтер | Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Toner Status Tool |
| Консумативи | Касета 071/ Касета 071H |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Звуково налягане: Активност: 52 dB Готовност: безшумно Звукова мощност: Активност: 69,3 dB или по-малко Готовност: не е приложимо |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 356 mm x 283 mm x 213 mm |
| Тегло | 6,5 кг |