Canon скенер imageFORMULA DR-C350
Canon imageFORMULA DR-C350 е изключително компактен и високопроизводителен A4 документен скенер, създаден за лесна интеграция в различни документооборотни процеси. Осигурява надеждно подаване и отлично качество на изображението, като същевременно спестява място на бюрото благодарение на ултратесния си дизайн. Идеален за клонове, търговски обекти и рецепции, скенерът позволява безпроблемно сканиране на разнообразни документи, включително лични карти и паспорти.
Canon imageFORMULA DR-C350 е изключително компактен и производителен документен скенер A4, проектиран за лесно сканиране в различни документни процеси, предлагащ надеждно подаване и изключително качество на изображението.
Ползи:
- бързо двустранно сканиране с до 50ppm/ 100ipm;
- капацитет на подаване на документи:100листа A4 (едностранно);
- USB връзка;
- лесно и интуитивно сканиране на групи документи
- от 5000 до 8 000 сканирания/ден сканирания/ ден
- създаване и редактиране на PDF файлове.
| Тип скенер | Настолен скенер с двустранно подаващо устройство за листове |
| Сканиращ сензор | CIS (Contact Image Sensor) |
| Източник на светлина | RGB LED |
| Страна на сканиране | Отпред/Отзад/Двустранно |
| Интерфейс | USB 2.0, USB 3.0, USB 3.2 Gen1 |
| Автоматично подаващо устройство: | Да |
| Резолюция на сканиране | 1200 dpi, 600 dpi |
| Скорост на сканиране (цветно) | 50 ppm/100 ipm (200 dpi/300 dpi) |
| Скорост на сканиране (черно-бяло) | 50 ppm/100 ipm (200 dpi/300 dpi) |
| Изходен режим | Цветно/нива на сивото/черно-бяло |
| Препоръчително натоварване | До 8 000 стр./ден |
| Файлови формати при сканиране | JPEG, PDF, TIFF |
| Спецификации на документите | Ширина: 50 – 216mm; Дължина: 54 – 356mm; Дебелина: 27 g/m2 – 413 g/m2 (0,04 – 0,49 mm); Режим за дълги документи: До 6096 mm; Сканиране на визитни картички Ширина: 50 – 55 mm/Дължина: 85 – 91 mm/Дебелина: 128 – 255 g/m2 (0.15 – 0,3 mm); Сканиране на пластмасови карти Ширина: 86 mm/Дължина: 54 mm/Дебелина: 1,4 mm или по-малко; (Поддържат се ембосирани карти); Сканиране на паспорти До дебелина 6,0 mm (с носещ лист)/4,0 mm (носещ лист); Разделяне на хартията; Реверсираща разделителна ролка; Капацитет за подаване на документи: 100 листа (A4) |
| Специални функции | Ултразвуково разпознаване на двойно подаване, Автоматично разпознаване на цвят, Пропускане на празна страница, Автоматично разпознаване на размера на страницата, Настройка за автоматична разделителна способност, Ориентация на текста, Разпознаване, Разпознаване на баркод/2D код, OCR разпознаване, Разделяне на групи, Активен праг, Подобряване на текст (I/II), Коригиране на изкривяване, Игнориране на разпознато двойно подаване, Предварително сканиране, 3-измерна корекция на цветовете, Предотвратяване на прозирането/Премахване на фон, Изглаждане на фона, Удебеляване на символи, Отстраняване на цвят/подобряване на цвят (RGB), Функция MultiStream, Регулируеми настройки за гама корекция, Редуциране на ефекта „моаре“, Режим „Фолио“, Регулиране на коефициента на намаляване, Контраст на черно-бяло, Огледален образ, Система за бързо възстановяване. |
| Софтуер и управление на принтер | Драйвер ISIS, TWAIN и WIA/CaptureOnTouch Pro/Инструмент за настройка на драйвера на Canon imageFORMULA/DR-Management Tool (само чрез изтегляне) |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | Затворена тава: 283 x 223 x 218 mm |
| Тегло | Приблиз. 3,2 кг |