Canon скенер imageFORMULA DR-C240
Canon imageFORMULA DR-C240 е компактен и издръжлив настолен скенер, създаден за надеждна и ефективна работа в динамична офис среда. Той обработва с лекота документи с различни размери и формати, включително по-дебели и специфични материали като паспорти. Здравата конструкция, удобното автоматично подаване и интуитивното управление гарантират бърз и безпроблемен работен процес. DR-C240 е отличен избор за офиси и бизнеси, които търсят компактно решение с висока производителност и дългосрочна надеждност. софтуер: CaptureOnTouch, CapturePerfect.
Компактен скенер за документи за натоварени работни групи и офиси за обслужване на клиенти на място.
Canon imageFORMULA DR-C240 е изключително компактен и мощен настолен скенер, който предлага здрава конструкция и надеждна работа с хартия за сканиране на документи с различни размери и формати, включително паспорти.
Ползи:
- бързо двустранно сканиране с до 90 ipm;
- скорост на сканиране A4 (едностранно);
- автоматично подаващо устройство за документи 60 ppm
- USB връзка;
- лесно и интуитивно сканиране на групи документи
- от 3500 до 6000 сканирания/ ден
- създаване и редактиране на PDF файлове.
| Тип скенер | Настолен скенер с подаващо устройство |
| Сканиращ сензор | 1-редов CMOS CIS сензор |
| Източник на светлина | RGB LED |
| Страна на сканиране | Отпред/Отзад/Двустранно |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Автоматично подаващо устройство: | Да |
| Резолюция на сканиране | 600 dpi |
| Скорост на сканиране (цветно) | 30ppm/60ipm |
| Скорост на сканиране (черно-бяло) | 45ppm/90ipm |
| Изходен режим | Черно-бял/Дифузия на грешки/Усъвършенствано подобряване на текст, Усъвършенствано подобряване на текст II, 8 бита нива на сивото (256 нива), 24 бита цвят |
| Препоръчително натоварване | До 6000 стр./ден |
| Файлови формати при сканиране | JPEG, PDF, TIFF |
| Спецификации на документите | Ширина 50,8 – 216 mm Дължина 54 – 356 mm Дебелина 27 - 209g/m² (0,06 - 0,25 mm) Режим за дълги документи 3000 mm макс. Сканиране на визитни картички Формат: 50,8 x 85 mm или повече Дебелина: по-малко от 0,45 mm Сканиране на пластмасови карти Формат: 53,9 x 85,5 mm Дебелина: 0,76 mm (поддържа се ембосирана карта с дебелина до 1,4 mm) Сканиране на паспорти До дебелина 4 mm (чрез носещ лист) Разделяне на хартията Реверсираща разделителна ролка Капацитет за подаване на документи 60 листа (80 g/m²) |
| Специални функции | Автоматично разпознаване на размера на хартията, Корекция на изкривяването, 3-измерна корекция на цвета, Отстраняване на цвят (RGB), Подобряване на цветове (RGB), Автоматично разпознаване на цвят, Изрязване на сенки, MultiStream, Регулируеми настройки за гама корекция, Пропускане на празна страница, Режим „Фолио“, Задаване на зона за сканиране, Разделяне на групи с празен бял лист или пач код, Редуциране на ефекта „моаре“, Предотвратяване на прозирането/Отстраняване на фон, Настройване на контраст, Изглаждане на фона, Изрязване на сенки, Автоматична разделителна способност, Игнориране на разпознато двойно подаване, Разпознаване на двойно подаване (ултразвуков сензор, по дължина), Разпознаване на баркод/2D код |
| Софтуер и управление на принтер | Windows Драйвер ISIS/TWAIN (Windows VISTA SP2/7 SP1/8/8.1/Server 2008 R2 SP1/Server 2012 R2) CaptureOnTouch Pro Kofax VRS Mac TWAIN драйвер CaptureOnTouch Kofax VRS |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | Затворена тава: 291 x 231 x 253 mm, Отворена тава: 300 x 363 x 603 mm |
| Тегло | Приблиз. 2.6 кг |