493,91 €
966,00 лв.
Canon i-SENSYS X1440Pr
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
5952C003AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon i-SENSYS X 1440PR е монохромен лазерен A4 принтер с висока скорост на печат до 40 стр./мин, автоматичен двустранен печат и резолюция до 1200 × 1200 dpi, предназначен за натоварени офис среди с повишени изисквания към надеждността. Моделът предлага разширена хартиена вместимост, мрежова и защитена свързаност, както и високо месечно натоварване, което го отличава като стабилно решение за централизирано управление на големи обеми документи.
Повишете продуктивността си с бързи скорости на печат от 40 ppm. Възползвайте се от лека, компактна конструкция и голям обем за зареждане на хартия, за да подобрите процесите си на печат.
Ползи:
- 40 стр./мин. едностранно A4;
- 1200x1200 разделителна способност на печат
- 900 листа максималко зареждане на хартия
- Мрежова, USB и Wi-Fi свързаност
- 5-редов LCD дисплей
-
Време за загряване приблиз. 14 s или по-малко след включване
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | Приблиз. 14 s или по-малко след включване |
| Време за отпечатване на първо копие | Приблиз.: 5,0 секунди или по-малко |
| Езици за принтери | UFRII, PCL 5e1, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Шрифтове | 45 PCL шрифта, 136 PS шрифта |
| Печат без бели полета | 5 mm – горе, долу, ляво и дясно |
| Усъвършенствани функции за печат | Криптиран защитен печат Защитен печат Печат от USB памет (JPEG/TIFF/PDF) Universal Print от Microsoft Печат на баркод iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Business Android; сертифицирано за работа с Mopria, Canon Print Service Plug-in, приложение Canon PRINT Business |
| Месечно натоварване | 750 – 4000 страници на месец |
| Максимално натоварване | Макс. 80 000 страници на месец |
| Скорост на печат ч/б | Едностранно: до 40 ppm (A4) До 65,4 ppm (A5 хоризонтална ориентация) Двустранно: до 33,6 ipm (A4) |
| Подаване на хартия - стандартно | Касета за 250 листа Многофункционална тава за 100 листа; Опция: касета за 550 листа |
| Зареждане на хартия - максимално | 900 листа |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, Рециклирана хартия, Дебела хартия, Тънка хартия, Цветна хартия, Хартия с покритие, Етикет, Пощенска картичка, Плик |
| Поддържани формати хартия | Касета (стандартна и опционна): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Потребителски формати: мин. 105 x 148 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm. Многофункционална тава: A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Индексна карта, Плик (COM10, Monarch, C5, DL), Потребителски формати: мин. 76,2 x 127 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm. |
| Поддържани грамажи хартия | Касета (стандартна и опционна): 60 до 120 g/m² ; Многофункционална тава: 60 до 199 g/m² |
| Двустранен печат |
A4, Legal, Letter, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLGL, Foolscap Потребителски формат – Мин. 210 x 279,4 mm Макс. 216,0 x 355,6 mm 60 до 120 g/m2 |
| Процесор | 1200 MHz |
| Памет | 1 GB |
| Контролен панел | 5-редов LCD дисплей, 3 LED индикатора (задача, грешка, пестене на енергия), бутони, цифрова клавиатура с 10 бутона |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Директна безжична връзка |
| Съвместимост с ОС |
Windows® 11/Windows® 10/Server® 2022/Server® 2019/Server® 2016/Server® 2012R2/Server® 2012 Mac OS X версия 10.13 и по-нова Linux |
| Софтуер и управление на принтер | Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Кодове на отдели, Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: базиран на сървър софтуер за централизирано управление на печатен парк eMaintenance: вграден RDS позволява отдалечени eMaintenance услуги, като например отчитане на броячите, автоматично управление на консумативите и отдалечена диагностика. |
| Консумативи | ТОНЕР T13 (10 600 страници |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Звуково налягане: Активност: едностранно 54 dB или по-малко Двустранно 53 dB или по-малко Готовност: безшумно |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 401 mm x 373 mm x 250 mm |
| Тегло | Приблиз. 8.8 кг (без тонер) |
Напишете вашето мнение