Canon i-SENSYS LBP646CDW
Canon i-SENSYS LBP646Cdw е цветен лазерен A4 принтер със скорост до 21 стр./мин, автоматичен двустранен печат и пълна безжична и мрежова свързаност, създаден за малки и средни офиси, които изискват надеждно цветно качество в компактна форма.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
Моделът предлага балансирана производителност, резолюция до 1200 × 1200 dpi и интегрирана Wi-Fi и LAN свързаност, което го прави практично решение за ежедневен цветен печат в работни групи с умерено натоварване.
Ползи:
-
Скорост на печат до 25 ppm (A4) в цветен и моно режим
-
Резолюция до 1200 × 1200 dpi
-
Автоматичен двустранен печат
-
5-редов LCD дисплей за лесно управление
-
Gigabit LAN, USB и Wi-Fi
-
Поддръжка на мобилен печат (AirPrint, Mopria)
-
Компактен дизайн за ограничени пространства
-
Подходящ за малки и средни офис среди
| Метод на печат | Цветен лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | Приблиз. 13 секунди или по-малко след включване |
| Време за отпечатване на първо копие | Цветно: приблиз. 10,57 s или по-малко; Монохромно: приблиз. 10,52 s или по-малко |
| Месечно натоварване | 250 – 2500 страници на месец |
| Препоръчително натоварване | Макс. 30 000 страници на месец |
| Печат без бели полета | 5 mm – горе, долу, ляво и дясно |
| Усъвършенствани функции за печат | Криптиран защитен печат Защитен печат Печат от USB памет (JPEG/TIFF/PDF) iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Android; сертифицирано за работа с Mopria, Canon Print Service Plug-in, приложение Canon PRINT Business |
| Скорост на печат ч/б | Едностранно: до 25 ppm (A4); До 45,3 ppm (A5 хоризонтална ориентация); Двустранно: до 15 ipm (A4) |
| Подаване на хартия - стандартно | Касета за 250 листа; Слот за ръчно подаване на 1 лист |
| Зареждане на хартия - максимално | До 251 листа |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, Рециклирана хартия, Дебела хартия, Тънка хартия, Цветна хартия, Хартия с покритие, Етикет, Пощенска картичка, Плик |
| Поддържани формати хартия |
Касета: A4, A5, A5 (пейзажна ориентация), B5, A6, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Пощенска картичка, Индексна карта, Плик (COM10, DL, C5, Monarch), Потребителски формати: мин. 76,2 x 127 mm макс. 216,0 x 355,6 mm. Многофункционална тава: A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), B5, A6, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Пощенска картичка, Индексна карта, Плик (COM10, DL, C5, Monarch), Потребителски формати: мин. 76,2 x 127 mm макс. 216,0 x 355,6 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Касета (стандартна и опционна): 60 до 163 g/m² (До 200 g/m² с хартия с покритие) Многофункционална тава: 60 до 163 g/m² (до 200 g/m² с хартия с покритие) |
| Двустранен печат | Автоматичен Касета: A4, B5, Legal, Letter, Executive, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K Потреб. формат – мин. 182 x 257 mm макс. 216,0 x 355,6 mm 60 до 200 g/m² |
| Процесор | 1200MHz |
| Памет | 1GB |
| Съхранение | 4 GB |
| Контролен панел | 5-редов LCD дисплей, 3 LED индикатора (задача, грешка, пестене на енергия), бутони, цифрова клавиатура с 10 бутона |
| Езици за принтери | UFRII, PCL5c3, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Шрифтове | 45 PCL шрифта, 136 PS шрифта |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Директна безжична връзка |
| Мрежов протокол | Печат: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD) Управление: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) Сигурност: TLS1.3, IPSec, филтриране по IP/Mac адрес, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS) Сигурност (безжична връзка): Инфраструктурен режим: WPA-PSK(AES), WPA2-PSK(AES), WPA3-SAE (AES), WPA-EAP(AES), WPA2-EAP(AES), WPA3-EAP(AES) Режим „Точка за достъп“: WPA2-PSK(AES), WPA3-SAE (AES) |
| Софтуер и управление на принтер | Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Кодове на отдели, Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: базиран на сървър софтуер за централизирано управление на печатен парк Съвместна работа с външна система за одит на сигурността (управление на информацията за сигурност и събитията) eMaintenance: вграден RDS позволява отдалечени eMaintenance услуги, като например отчитане на броячите, автоматично управление на консумативите и отдалечена диагностика. |
| Съвместимост с ОС | Windows® 11/Windows® 10/Server® 2025/Server® 2022/Server® 2019/Server® 2016 Mac OS X версия 10.15 и по-нова Linux |
| Консумативи | Касета 075 черно Касета 075H черно Касета 075 циан Касета 075H циан Касета 075 магента Касета 075H магента Касета 075 жълто Касета 075H жълто |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Звукова мощност Активност: едностранно цветно 66 dB или по-малко/черно-бяло 65 dB или по-малко Двустранно 65 dB или по-малко Готовност: безшумно Звуково налягане Активност: Едностранно 51 dB или по-малко Двустранно цветно 50 dB или по-малко/ЧБ 51 dB или по-малко Готовност: безшумно |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 425 mm x 418 mm x 265 mm( с тави) |
| Тегло | 14.5 кг |