BookTEK 5 V3 Kiosk, A3+
Надежден скенер, предназначен за сканиране на книги.
Напълно обновен, BookTEK 5 V3 е най-малкият представител от новото поколение екологични, ергономични и лесни за управление скенери за книги от Image Access. BookTEK 5 V3 е решение за интински скенер, не просто цифрова камера монтирана на скъпа рамка. Той е специално проектиран , монтиран не само на камерата върху скъпа рамка. Той е специално проектиран като скенер за книги на самообслужване, предназначен за формати с 50% по-голями от A3 (390 х 480 мм / 15,3 х 18,9 инча) за професионални резултати. Скенерът за книги BookTEK 5 V3 е бърз и лесен за работа, достъпен, но мощен като производствен скенер за книги. Идеалното решение за библиотеки, архиви или офиси, където се налага да сканирате и копирате.
Kiosk - Този модел съдържа всички функции на основния модел плюс приложението Scan2Pad за сканиране и управление от всички мобилни устройства. Максималната разделителна способност е 400 dpi. Включени са крачен превключвател и 12 месеца удължена гаранция.
Ползи:
- оптична резолюция 400 dpi;
- цветна система за сканиране над глава за А3 + формати
- максимален размер на документа 390 х 480 mm
- работа чрез широк преден екран - 21 inch full HD;
- функция Live Preview
- три възможни позиции за закрепване на екрана
- работа в Dark mode подобрява качеството на сканиране
- работа с интерфейси Scan2Net и ScanWizard на повече от 20 езика
- лазерна корекция за сгъване на книги
- функцията Scan2Pad - безжична връзка с iPad и Android устройства
| Максимален размер на сканиращата площ | 390 x 480 mm |
| Оптична разделителна способност | 400 dpi |
| Разделителна способност на сканиране | 400 x 400 dpi (optionally 600 x 600 dpi) |
| Скорост на цветно сканиране | DIN A3+ @ 150 dpi: 0.8 s DIN A3+ @ 200 dpi: 0.9 s DIN A3+ @ 300 dpi: 1.3 s DIN A3+ @ 400 dpi: 1.7 s DIN A3+ @ 600 dpi: 2.4 s |
| Размер на пиксел | 9.3 x 9.3 µm |
| Дълбочина на цвета | 48 bit color; 16 bit grayscale |
| Режими на сканиране | 24 bit color, 8 bit grayscale, bitonal, enhanced halftone |
| Файлови формати | Multipage PDF (PDF/A) and TIFF, JPEG, JPEG 2000, PNM, PNG, BMP, TIFF (Raw, G3, G4, LZW, JPEG), AutoCAD DWF, JBIG, DjVu, DICOM, PCX, Postscript, EPS, Raw data |
| ICC профили | Embedded for sRGB, Adobe RGB and native. Individual profiling via web based Scan2ICC subscription |
| Компютър | 64 bit Linux, Intel Core i3 generation 8 processor, 240GB SSD, 8 GB memory for extra large jobs |
| Сензорен екран | 21 inch Full HD 1920 * 1080 multitouch screen |
| USB порт | 1 x USB 3.0 port, 4 x USB 2.0 port |
| Интерфейс | 2.5 GBit Fast Ethernet with TCP/IP based Scan2Net® interface |
| Камера | CCD Камера, 22,500 pix |
| Камера за преглед на живо | CMOS matrix, area sensor |
| Източник на светлина | White LEDs, tested according to IEC 62471 |
| Живот на лампата | 50 000 h (в режим на работа) |
| Източник на захранване | 110–240V AC, 50/60 Hz |
| В stand-by режим | 1.5 W |
| В режим готовност на сканиране | 40 W |
| В режим на сканиране | 110 W |
| Време за загряване | Няма |
| Температурна зависимост | Няма |
| UV / IR емисии | Няма |
| Работна температура | 5 до +40 °C |
| Температура на съхранение | 0 до +60 °C |
| Относителна влажност | 20 до 80% |
| Нива на шума | < 42 dB(A) (Operating) < 33 dB(A) (Standby) |
| Размери (без лампи) | 650 x 630 x 800 mm |
| Размери (с лампи) | 720 x 510 x 540 mm |
| Тегло (с притискащо стъкло) | 43 kg |