347,88 €
680,39 лв.
Ideal пречиствател на въздуха AP40 PRO
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
i73101011
Доставка:2-5 работни дни
Ideal AP 40 PRO е компактен професионален пречиствател за въздух за помещения до около 50 m², съчетаващ HEPA филтрация, интелигентно управление и висока енергийна ефективност.
AP 40 PRO използва многостепенна филтрация с високоефективен HEPA филтър и активен въглен, оборудван е със сензори за автоматично регулиране на скоростта според замърсяването и предлага оптимален въздушен поток при ниско ниво на шум.
Ползи:
- 360° филтър (HEPA + active carbon)
-
Turbo mode
-
Ниска консумация на енергия
-
Много ниски нива на шум
-
Нощен режим
-
WiFi
-
Превъзходни сензори за автоматичен режим
-
Препоръчва се за страдащи от алергия
-
Срещу химикали и миризми
-
Срещу PM2.5 частици и NO2
| Размери на стаята | 30 - 50 m² |
| Въздушен поток | до 440 m3/h |
| Скорост на мотора | 5 нива |
| Място за поставяне | На пода |
| Нива на шум (dB) | 16,7 - 61,7 |
| Консумирана енергия (W) | 5 - 75 W |
| Размери / В х Д х Ш / | 398 х 255 х 298 mm |
| Тегло | 3,6 кг |
Напишете вашето мнение