Ideal пречиствател на въздуха AP30 PRO
Ideal AP 30 PRO е професионален пречиствател за въздух с многостепенна HEPA филтрация, предназначен за помещения до приблизително 40 m², осигуряващ ефективно отстраняване на фини прахови частици, алергени и миризми в офис и домашна среда.
Моделът AP 30 PRO разполага с 360° засмукване на въздуха, комбинирана филтърна система (предфилтър, HEPA и активен въглен), автоматичен режим със сензорно управление на качеството на въздуха и няколко степени на вентилатора, което гарантира оптимална производителност, ниско ниво на шум и енергийна ефективност при постоянна експлоатация.
Ползи:
- 360° филтър (HEPA + active carbon)
-
Turbo mode
-
Ниска консумация на енергия
-
Много ниски нива на шум
-
Нощен режим
-
WiFi
-
Превъзходни сензори за автоматичен режим
-
Препоръчва се за страдащи от алергия
-
Срещу химикали и миризми
-
Срещу PM2.5 частици и NO2
| Размери на стаята | 20 - 40 m² |
| Въздушен поток | до 310 m3/h |
| Скорост на мотора | 5 нива |
| Място за поставяне | На пода |
| Нива на шум (dB) | 16,7 - 54,2 |
| Консумирана енергия (W) | 5 - 30 W |
| Размери / В х Д х Ш / | 398 х 255 х 298 mm |
| Тегло | 3,6 кг |