Regular Price
273,59 €
Special Price
198,00 €
535,10 лв.
387,25 лв.
Ideal пречиствател на въздуха AP25
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
i87340011
Промоцията е валидна до 30-06-2026
Доставка:2-5 работни дни
Ideal AP 25 е компактен пречиствател за въздух за помещения до около 30 m², оборудван с HEPA филтрация и тих режим на работа, подходящ за спални, детски стаи и малки офиси.
Въздухопречиствателят AP25 съчетава изчистен дизайн, използва многостепенна филтърна система с предфилтър, HEPA и активен въглен, предлага няколко нива на работа и е проектиран за постоянна и енергийно ефективна филтрация в по-малки пространства.
Ползи:
- Подходящ за помещения до ~30 m²
- Компактен дизайн
- HEPA филтрация за фини частици
- Ниско ниво на шум
- Идеален за домашна употреба
| Размери на стаята | 15 - 35 м² |
| Въздушен поток | до 250 m³/h |
| Скорост на мотора | 4 степени |
| Място за поставяне | на земята, върху маса |
| Нива на шум (dB) | 25 – 57 |
| Консумирана енергия (W) | 7-55 W |
| Размери / В х Д х Ш / | 452 x 351 x 223 mm |
| Тегло | 6 кг |
Напишете вашето мнение