Цена при запитване
Ideal гилотина 7260
SKU:
i72603131
Гилотината е оборудвана с най-новата патентована система за рязане EASY-CUT за по-удобнa и безопаснa работа. Цялостен пакет за безопасност SCS: IR светлинна завеса на предната маса; предпазен капак на задната маса; главен прекъсвач и заключване за безопасност с ключ; електронно контролирана с две ръце експлоатация; 24 волтови контроли (ниско напрежение); патентован диск за безопасност; автоматичен нож; дискова спирачка за спиране на острието. Електроннo задвижване на задния подравнител посредством сензорен дисплей. Стойката е допълнителна опция.
Ползи:
- IR предпазител - светлинният разграничителен лъч при тази професионална гилотина гарантира най-високото ниво на сигурност и удобство при работа;
- електронно колело, което се настройва ръчно и служи за задно подравняване на хартията, скоростта му се регулира безстепенно - от много бавна до много бърза;
- патентовани EASY-CUT барове за работа с ножа и притискача - могат да се включат независимо един от друг чрез двустепенна активация, точките на ускорение са отделни за ножа и притискача;
- лесен за работа сензорен дисплей - изключително удобен: електронен, програмируем модул за контрол на задното подравняване с многоезичен сензорен дисплей. 99 програми, като във всяка програма могат да се съхранят по 99 стъпки;
- практичен държач на инструменти - тук можете да съхранявате инструментите за смяна на ножовете;
- безопасна смяна на ножа - безопасна и удобна смяна на ножа, без да се махат капаците, поставя се предпазител на ножа за по-висока сигурност;
- дюзи на масата, през които преминават струи въздух;
- допълнителна опция - стойка.
| Дължина на рязане | 720 mm |
| Височина на рязане | 80 mm |
| Тесен разрез | 20 mm |
| Дълбочина на масата | 720 mm |
| Консумирана мощност | 1.5 kW |
| Източник на енергия | 400 Volt / 50 Hz / 3~ |
| Размери (Ш x В x Д) | 1305 x 1335 x 1540 mm |
| Тегло | 620 kg |
Напишете вашето мнение