Цена при запитване
Ideal гилотина 6660
SKU:
i66603111
Гилотината е оборудвана с най-новата патентована система за рязане EASY-CUT за по-удобнa и безопаснa работа. Цялостен пакет за безопасност SCS: IR светлинна завеса на предната маса; предпазен капак на задната маса; главен прекъсвач и заключване за безопасност с ключ; електронно контролирана с две ръце експлоатация; 24 волтови контроли (ниско напрежение); патентован диск за безопасност; автоматичен нож; дискова спирачка за спиране на острието. Електроннo задвижване на задния подравнител посредством сензорен дисплей.
Ползи:
- IR предпазител - светлинният разграничителен лъч при тази професионална гилотина гарантира най-високото ниво на сигурност и удобство при работа;
- електронно колело, което се настройва ръчно и служи за задно подравняване на хартията, скоростта му се регулира безстепенно - от много бавна до много бърза;
- патентовани EASY-CUT барове за работа с ножа и притискача - могат да се включат независимо един от друг чрез двустепенна активация, точките на ускорение са отделни за ножа и притискача;
- лесен за работа сензорен дисплей - изключително удобен: електронен, програмируем модул за контрол на задното подравняване с многоезичен сензорен дисплей. 99 програми, като във всяка програма могат да се съхранят по 99 стъпки;
- практичен държач на инструменти - тук можете да съхранявате инструментите за смяна на ножовете;
- безопасна смяна на ножа - безопасна и удобна смяна на ножа, без да се махат капаците, поставя се предпазител на ножа за по-висока сигурност;
- дюзи на масата, през които преминават струи въздух.
| Дължина на рязане | 650 mm |
| Височина на рязане | 80 mm |
| Тесен разрез | 25 mm |
| Дълбочина на масата | 610 mm |
| Консумирана мощност | 1.1 kW blade drive 0.32 kW clamp drive 0.1 kW backgauge drive 1.52 kW общо |
| Източник на енергия | 230 Volt / 50 Hz / 1~ |
| Размери (Ш x В x Д) | 992 x 1293 x 1220 mm |
| Тегло | 312 kg |
Напишете вашето мнение