Цена при запитване
Ideal гилотина 6655
SKU:
i66553111
Икономична гилотина с 650 mm дължинa на рязане. Удобна, електрическа гилотина, оборудвана с нож EASY-CUT и 610 mm дълбочина на масата. Цялостен пакет за безопасност SCS: панти, електронно задвижван предпазител, главен прекъсвач и ключ за безопасност, предпазен капак на задната маса. Ножът и неговата подложка се сменят без да се свалят капаците. Дигитален дисплей на предната маса. Бързо задаване на стандартни формати А3 и А6. Стойката е допълнителна опция.
Ползи:
- прозрачен предпазен капак, който задължително трябва да е затворен, за да започнете работа;
- електронно колело, което се настройва ръчно и служи за задно подравняване на хартията, скоростта му се регулира безстепенно - от много бавна до много бърза;
- патентовани EASY-CUT барове за работа с ножа и притискача - могат да се включат независимо един от друг чрез двустепенна активация, точките на ускорение са отделни за ножа и притискача;
- лесен за работа сензорен дисплей - изключително удобен: електронен, програмируем модул за контрол на задното подравняване с многоезичен сензорен дисплей. 99 програми, като във всяка програма могат да се съхранят по 99 стъпки;
- практичен държач на инструменти - тук можете да съхранявате инструментите за смяна на ножовете;
- безопасна смяна на ножа - безопасна и удобна смяна на ножа, без да се махат капаците, поставя се предпазител на ножа за по-висока сигурност;
- допълнителна опция - стойка.
| Дължина на рязане | 650 mm |
| Височина на рязане | 80 mm |
| Тесен разрез | 25 mm |
| Дълбочина на масата | 610 mm |
| Консумирана мощност | 1.42 kW |
| Източник на енергия | 230 Volt / 50 Hz / 1~ |
| Размери (Ш x В x Д) | 992 x 1293 x 1220 mm |
| Тегло | 302kg |
Напишете вашето мнение