Цена при запитване
Ideal гилотина 5260
SKU:
i52603111
Икономична гилотина с 520 mm дължинa на рязане. Удобна електрическа гилотина, оборудвана с нож EASY-CUT и 520 mm дълбочина на масата. Цялостен пакет за безопасност SCS: панти, електронно задвижван предпазител, главен прекъсвач и ключ за безопасност, предпазен капак на задната маса. Ножът и неговата подложка се сменят без да се свалят капаците. Дигитален дисплей на предната маса за смяна на мерната единица. Бързо задаване на стандартни формати А3 и А6.
Ползи:
- IR предпазител - светлинният разграничителен лъч при тази професионална гилотина гарантира най-високото ниво на сигурност и удобство при работа;
- електронно колело, което се настройва ръчно и служи за задно подравняване на хартията, скоростта му се регулира безстепенно - от много бавна до много бърза;
- патентовани EASY-CUT барове за работа с ножа и притискача - могат да се включат независимо един от друг чрез двустепенна активация, точките на ускорение са отделни за ножа и притискача;
- лесен за работа сензорен дисплей - изключително удобен: електронен, програмируем модул за контрол на задното подравняване с многоезичен сензорен дисплей;
- практичен държач на инструменти - тук можете да съхранявате инструментите за смяна на ножовете;
- безопасна смяна на ножа - безопасна и удобна смяна на ножа без да се махат капаците, поставя се предпазител на ножа за по-висока сигурност.
| Дължина на рязане | 520 mm |
| Височина на рязане | 80 mm |
| Тесен разрез | 35 mm |
| Дълбочина на масата | 520 mm |
| Консумирана мощност | 0.32 kW |
| Източник на енергия | 230 Volt / 50 Hz / 1~ |
| Размери (Ш x В x Д) | 1296 x 762 x 988 mm |
| Тегло | 257 kg |
| Тегло със стойка | 266 kg |
Напишете вашето мнение