Ideal шредер с висок капацитет 5009-3 CC 6 x 50 mm
Високоскоростен шредер притежаващ лесен за работа панел за управление. Автоматично се изключва ако заседне хартия. Оптични индикатори следят състоянието на шредера по време на работа. Две автоматични нива на скорост, като шредерът адаптира скоростта си, в зависимост от количеството хартия. Електронен контрол предотвратява претоварването. Шредерът притежава функция за автоматично връщане ако заседне хартия. Функция за автоматично изключване ако коша се препълни. Здравите ножове, изработени от висококачествена стомана, са устойчиви на предмети, изработени от мек метал. Шредерът има ефективна и удобна централизирана система за смазване на ножовете.
Моделът е оптимизиран за бързо и ефективно унищожаване на големи количества документи при по-ниски изисквания за сигурност.
Ползи:
- Кръстосано рязане 8 × 40–80 mm (P-2) за висока производителност при обработка
- Конвейерна система за непрекъснато подаване на документи
- Мощен трифазен мотор за индустриална експлоатация
- Режещи валове от закалена стомана за максимална издръжливост
- Голям капацитет за събиране на отпадък за по-дълги работни цикли
- Подходящ за централизирано унищожаване в големи офиси и архиви
- Унищожава също дискети, кламери, папки
| Тип | Високо-капацитетен |
| Ширина на отвора | 500 mm |
| Размер на отрязъка | 6 x 50 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-3 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 300-400 (70g/m² ) | 250-350 (80g/m² ) |
| Унищожава | Дискети, Кламери, Папки |
| Скорост | 0.23 / 0.12 m/s »2-MATIC« |
| Обем на коша за отпадъци | 300 литра |
| Захранване | 400 V / 50 Hz / 3~ / 9 kW |
| Размери (Ш x В x Д) | 1036 x 1714 x 2170 mm |
| Тегло | 1130 кг |