Цена при запитване
Ideal гилотина 4855
SKU:
i48553111
Икономична гилотина с 475 mm дължинa на рязане. Удобна електрическа гилотина, оборудвана с нож EASY-CUT и 450 mm дълбочина на масата. Цялостен пакет за безопасност SCS: панти, електронно задвижван предпазител, главен прекъсвач и ключ за безопасност, предпазен капак на задната маса. Ножът и неговата подложка се сменят без да се свалят капаците. Дигитален дисплей на предната маса за смяна на мерната единица. Острие, изработено от висококачествена немска стомана. Твърда, изцяло метална конструкция. Бързо задаване на стандартни формати А3 и А6. Стойката е допълнителна опция.
Ползи:
- удобна работна височина на гилотината от 94 см, която спомага за безопасната и същевременно много удобна работа без умора;
- разполага с ключ, който може да повтаря зададено рязане;
- патентовани EASY-CUT барове за работа с ножа и притискача - могат да се включат независимо един от друг чрез двустепенна активация, точките на ускорение са отделни за ножа и притискача;
- лесен за работа сензорен дисплей - изключително удобен: електронен, програмируем модул за контрол на задното подравняване с многоезичен сензорен дисплей; 99 програми, като във всяка програма могат да се съхранят по 99 стъпки;
- практичен държач на инструменти - тук можете да съхранявате инструментите за смяна на ножовете;
- безопасна смяна на ножа - безопасна и удобна смяна на ножа без да се махат капаците, поставя се предпазител на ножа за по-висока сигурност;
- допълнителна опция - стойка.
| Дължина на рязане | 475 mm |
| Височина на рязане | 80 mm |
| Тесен разрез | 35 mm |
| Дълбочина на масата | 450 mm |
| Консумирана мощност | 1.1 kW |
| Източник на енергия | 230 Volt / 50 Hz / 1~ |
| Размери (Ш x В x Д) | 762 x 1293 x 1053 mm |
| Тегло | 228kg |
| Тегло със стойка | 237kg |
Напишете вашето мнение