Цена при запитване
Ideal гилотина 4850
SKU:
i48503111
Икономична гилотина с 475 mm дължинa на рязане. Удобна, електрическа гилотина, оборудвана с нож EASY-CUT и 458 mm дълбочина на масата. Цялостен пакет за безопасност SCS: панти, електронно задвижван предпазител, главен прекъсвач и ключ за безопасност, предпазен капак на задната маса. Ножът и неговата подложка се сменят без да се свалят капаците. Дигитален дисплей на предната маса за смяна на мерната единица. Стойката е допълнителна опция.
Ползи:
- прозрачен предпазен капак - гилотината може да работи, само когато е затворен капака и е освободен предпазителя на ножа;
- ръчната манивела служи за задно подравняване на хартията в комбинация с оразмерителна скала;
- патентована EASY-CUT система за работа с две ръце, която гарантира ефективността на работа;
- оптична линия за рязане с ярки и трайни светодиоди, чрез които се улеснява работата;
- безопасна смяна на ножа, без да е необходимо да се свалят капаците, като се покрива режещата част на ножа;
- допълнителна опция - стойка.
| Дължина на рязане | 475 mm |
| Височина на рязане | 80 mm |
| Тесен разрез | 30 mm |
| Дълбочина на масата | 458 mm |
| Консумирана мощност | 1.42 kW |
| Източник на енергия | 230 Volt / 50 Hz / 1~ |
| Размери (Ш x В x Д) | 762 x 1296 x 1053 mm |
| Тегло | 225 kg |
Напишете вашето мнение