Цена при запитване
Ideal гилотина 4815
SKU:
i48153111
Удобна електрическа гилотина, оборудвана с нож EASY-CUT и 435 mm дълбочина на масата. Цялостен пакет за безопасност SCS: панти, електронно задвижван предпазител, главен прекъсвач и ключ за безопасност, предпазен капак на задната маса. Ножът и неговата подложка се сменят без да се свалят капаците. Солидната конструкция гарантира ненадмината точност при рязане. Стойката е допълнителна опция.
Ползи:
- прозрачен предпазен капак - гилотината може да работи само когато е затворен капака и е освободен предпазителят на ножа;
- ръчната манивела служи за задно подравняване на хартията в комбинация с оразмерителна скала;
- патентована EASY-CUT система за работа с две ръце, която гарантира ефективността на работа;
- оптична линия за рязане с ярки и трайни светодиоди, чрез които се улеснява работата;
- безопасна смяна на ножа без да е необходимо да се свалят капаците чрез покриване на режещата част на ножа;
- допълнителна опция - стойка.
| Дължина на рязане | 475 mm |
| Височина на рязане | 80 mm |
| Тесен разрез | 30 mm |
| Дълбочина на масата | 458 mm |
| Консумирана мощност | 1.1 kW |
| Източник на енергия | 230 Volt / 50 Hz / 1~ |
| Размери (Ш x В x Д) | 762 x 1410 x 1053 mm |
| Тегло | 212 kg |
Напишете вашето мнение