Цена при запитване
Ideal шредер с висок капацитет 4606 CC 6 x 50 mm
SKU:
i46069131
Шредерът притежава накланящ се контейнер за смачкана хартия, чийто отвор е в горната част, за лесно поставяне на смачканата хартия. Има и втори отвор за листове, под контейнера, с автоматичен старт / стоп с фотоклетка. Здрави ножове, изработени от стомана, устойчиви на предмети от мек метал. Мощен трифазен мотор с термична защита на двигателя. Автоматичен стоп, когато е пълен коша, или когато е отворена вратата. Шкафът е подвижен, на колела.
Моделът осигурява оптимален баланс между производителност и ниво на сигурност при обработка на големи обеми документи.
Ползи:
- Кръстосано рязане 6 × 50 mm (P-3) за базова защита на информацията
- Маса за листовете, а фото клетка автоматично започва и спира режещата глава, когато се използва този отвор;
- Контейнер за смачкана хартия - ако заседне хартия, този контейнер може да се наклони, за да е удобно и лесно отстраняването й;
- Помощни зъбци, които насочват смачканата хартия към ножовете за унищожаване;
- Мобилен кош - кошът на колела е лесно отстраним.
- Унищожава също CD&DVD, Дискети, Кламери, Кредитни карти
| Тип | Високо-капацитетен |
| Ширина на отвора | 460 mm |
| Размер на отрязъка | 6 x 50 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-3 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 85 - 95 (70 g/m²); 74 - 83 (80 g/m²) |
| Унищожава | CD&DVD, Дискети, Кламери, Кредитни карти |
| Скорост | 0,20 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 230 литра |
| Захранване | 400 V / 50 Hz / 3~ /2.2 kW |
| Размери (Ш x В x Д) | 740 x 1 700 x 765 mm |
| Тегло | 253 кг |
Напишете вашето мнение