Цена при запитване
Ideal шредер с висок капацитет 4606 CC 4 x 40 mm
SKU:
i46063131
Шредерът притежава накланящ се контейнер за смачкана хартия, чийто отвор е в горната част, за лесно поставяне на смачканата хартия. Има и втори отвор за листове, под контейнера, с автоматичен старт / стоп с фотоклетка. Здрави ножове, изработени от стомана, устойчиви на предмети от мек метал. Мощен трифазен мотор с термична защита на двигателя. Автоматичен стоп, когато е пълен коша, или когато е отворена вратата. Шкафът е подвижен, на колела.
Моделът предлага оптимален баланс между ниво на сигурност и висока производителност при обработка на обемни документи.
Ползи:
- Кръстосано рязане 4 × 40 mm (P-4) за защита на чувствителна информация
- Маса за листовете, а фото клетка автоматично започва и спира режещата глава, когато се използва този отвор;
- Контейнер за смачкана хартия - ако заседне хартия, този контейнер може да се наклони, за да е удобно и лесно отстраняването й;
- Помощни зъбци, които насочват смачканата хартия към ножовете за унищожаване;
- Мобилен кош - кошът на колела е лесно отстраним.
| Тип | Високо-капацитетен |
| Ширина на отвора | 440 mm |
| Размер на отрязъка | 4 x 40 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-4 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 65-75 (70g/m²) | 56-65 (80g/m²) |
| Унищожава | CD&DVD, Дискети, Кламери, Кредитни карти |
| Скорост | 0,20 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 230 литра |
| Захранване | 400 V / 50 Hz / 3~ /2.2 kW |
| Размери (Ш x В x Д) | 740 x 1 700 x 765 mm |
| Тегло | 256 кг |
Напишете вашето мнение