Цена при запитване
Ideal гилотина 4315
SKU:
i43153011
Удобнa електрическа гилотина с ръчна скоба 430 mm дължина на рязане и 435 mm дълбочина на масата (за формати до A3). Точното определяне на позицията на задния ограничител чрез манивелата се дължи на електронното отчитане на размерите (cm или inch), а леката и гъвкава скоба подсигурява ефективността при работа. За допълнителна Ваша безопасност ножът и неговата подложка се сменят без да се свалят капаците. Стойката и шкафа са допълнителни опции.
Ползи:
- прозрачен предпазен капак - гилотината може да работи само когато е затворен капака и е освободен предпазителя на ножа;
- ръчната манивела служи за задно подравняване на хартията в комбинация с оразмерителна скала;
- патентована EASY-CUT система за работа с две ръце, която гарантира ефективността на работа;
- лесен за разчитане цифров дисплей в предната част на масата, смяната на мерните единици се извършва само с натискане на едно копче;
- "FAST FLICK" скоба - гарантира ефективността при работа. Поставете хартията и я притиснете като използвате лоста;
- смяната на подложките за ножа може лесно да се управлява отвън без да се използват инструменти;
- допълнителна опция - стойка;
- допълнителна опция - шкаф.
| Дължина на рязане | 430 mm |
| Височина на рязане | 40 mm |
| Тесен разрез | 35 mm |
| Дълбочина на масата | 435 mm |
| Консумирана мощност | 0.45 kW |
| Източник на енергия | 230 Volt / 50 Hz / 1~ |
| Размери (Ш x В x Д) | 360 x 640 x 880 mm |
| Височина с шкаф | 1080 mm |
| Височина със стойка | 1055 mm |
| Тегло | 81 kg |
| Тегло със стойка | 91 kg |
| Тегло с шкаф | 113 kg |
Напишете вашето мнение