Цена при запитване
Ideal гилотина 4305
SKU:
i43050000
Ръчна офис гилотина с дължина на рязане 430 mm и 435 mm дълбочина на масата (за формат до A3). Калибрираната манивела заедно със страничното си оразмеряване, в съчетание с лека и гъвкава скоба, осигуряват точното позициониране на задния ограничител и гарантират ефективността при работа. Уредът за смяна на ножовете позволява подмяна без да се налага да сваляте капаците. Стойката е допълнителна опция.
Ползи:
- прозрачен предпазен капак - гилотината може да работи само когато е затворен капака и е освободен предпазителя на ножа;
- ръчната манивела служи за задно подравняване на хартията в комбинация с оразмерителна скала;
- "FAST FLICK" скоба - гарантира ефективността при работа. Поставете хартията и я притиснете, използвайки лоста;
- задният подравнител и страниците са изработени от лят алуминий и позволяват прецизно подравняване на хартията;
- безопасна смяна на ножа без да е необходимо да се свалят капаците - като се покрива режещата част на ножа;
- смяната на подложките за ножа може лесно да се управлява отвън без да се използват инструменти;
- допълнителна опция - стойка.
| Дължина на рязане | 430 mm |
| Височина на рязане | 40 mm |
| Тесен разрез | 34 mm |
| Дълбочина на масата | 435 mm |
| Размери (Ш x В x Д) | 400 x 880 x 880 mm |
| Височина със стойка | 1090 mm |
| Тегло | 44 kg |
| Тегло със стойка | 54 kg |
Напишете вашето мнение