Цена при запитване
Ideal шредер с висок капацитет 4108 СС 6 x 50 mm
SKU:
i41081131
Индустриална серия шредери с висока производителност, предназначени за централизирано унищожаване на големи обеми документи, оборудвани с мощни трифазни мотори, широк работен отвор и режещи валове от закалена стомана, предлагащи различни нива на сигурност (strip-cut, cross-cut и micro-cut) според нуждите на корпоративни и архивни среди.
Ползи:
- здрави и издръжливи стоманени ножове (унищожават и кламери), с доживотна гаранция при правилна експлоатация съгласно предписанията на производителя;
- патентована предпазна клапа - електронно контролирана клапа (за да не попадат предмети в отвора) - за изключителна безопасност на пръстите;
- EASY-SWITCH бутон с вградени светлинни индикатори;
- електронен контрол на капацитета - тази функция показва капацитета на изразходваната хартия по време на работа, за да се избегне засядане на хартия;
- автоматично смазване с масло на ножовете в процеса на работа, което гарантира висока производителност;
- удобен кош за отпадъци, който се отстранява лесно.
| Тип | Високо-капацитетен |
| Ширина на отвора | 410 mm |
| Размер на отрязъка | 6 x 50 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-3 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 80-90 (70g/m²) | 68-78 (80g/m²) |
| Унищожава | CD&DVD, Дискети, Кламери, Кредитни карти, Папки |
| Скорост | 0.26 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 300 литра |
| Захранване | 400 V / 50 Hz / 3~ / 3 kW |
| Размери (Ш x В x Д) | 1240 x 1700 x 1440 mm |
| Тегло | 357 кг |
Напишете вашето мнение