Цена при запитване
Ideal офис шредер 4005 6 mm
SKU:
i40056111
Иновативен, с висок капацитет, офис шредер с електронно регулиране на мощността и автоматична система за смазване на ножовете за постоянна висока производителност.
Ползи:
- здрави и издръжливи стоманени ножове (унищожават кламери), които са с доживотна гаранция, при правилна експлоатация съгласно предписанията на производителя;
- патентована предпазна клапа - електронно контролирана клапа, при отвора, за да не попадат предмети в отвора и за изключителна безопасност на пръстите;
- EASY-SWITCH бутон с вградени светлинни индикатори;
- електронен контрол на капацитета - тази функция показва капацитета на изразходваната хартия по време на работа, за да се избегне засядане на хартия;
- автоматично смазване с масло на ножовете, в процеса на работа, което гарантира висока производителност;
- удобен кош за отпадъци, който се отстранява лесно.
| Тип | Офис |
| Ширина на отвора | 405 mm |
| Размер на отрязъка | 6 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-2 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 50-55 (70g/m²) | 42-47 (80g/m²) |
| Унищожава | CD&DVD, Дискети, Кламери, Кредитни карти |
| Скорост | 0.20 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 165 литра |
| Размери (Ш x В x Д) | 640 x 1010 x 590 mm |
| Тегло | 115 кг |
Напишете вашето мнение