Цена при запитване
Ideal офис шредер 3105 CC 4 x 40 mm
SKU:
i31059111
Ideal 3105 CC / 4 x 40 mm - размер на шредиране: 4x40 mm, капацитет на рязане: 40-45 листа (70g/m²), 34-39 листа (80g/m²), шредира: CD, кредитни карти, кламери, флопи дискети, ниво на сигурност: P-4.
Ползи:
- SPS - пакет за безопасност: електронно управление, отворът е покрит с прозрачен предпазен капак;
- EASY_SWITCH - интелитентен контролен елемент, който индикира статуса на машината;
- автоматично връщане и изключване (предотвратява задръстването на хартия);
- автоматичен стоп, ако коша е пълен;
- магнитен сензор за вратата на коша;
- двойна защита на мотора;
- висококачествени ножове, изработени от закалена стомана, със способност да режат кламери.
| Тип | Офис |
| Ширина на отвора | 310 mm |
| Размер на отрязъка | 4 x 40 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-4 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 40-45 (70g/m²) | 34-39 (80g/m²) |
| Унищожава | CD&DVD, Дискети, Кламери, Кредитни карти |
| Скорост | 0.15 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 140 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 548 x 1020 x 590 mm |
| Тегло | 102 кг |
Напишете вашето мнение