Цена при запитване
Ideal офис шредер 3105 CC 2 x 15 mm
SKU:
i31051111
Ideal 3105 CC / 2 x 15 mm - размер на шредиране: 2x15 mm, капацитет на рязане: 25-30 листа (70g/m²), 21-26 листа (80g/m²), шредира: CD, кредитни карти и кламери, ниво на сигурност: P - 5
Ползи:
- SPS - пакет за безопасност: електронно управление, отворът е покрит с прозрачен предпазен капак;
- EASY_SWITCH - интелитентен контролен елемент, който индикира статуса на машината;
- автоматично връщане и изключване (предотвратява задръстването на хартия);
- автоматичен стоп, ако коша е пълен;
- магнитен сензор за вратата на коша;
- двойна защита на мотора;
- висококачествени ножове, изработени от закалена стомана, със способност да режат кламери.
| Тип | Офис |
| Ширина на отвора | 310 mm |
| Размер на отрязъка | 2 x 15 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-5 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 25-30 (70g/m²) | 21-26 (80g/m²) |
| Унищожава | CD&DVD, Кламери, Кредитни карти |
| Скорост | 0.15 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 140 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 548 x 1020 x 590 mm |
| Тегло | 102 кг |
Напишете вашето мнение