Цена при запитване
Ideal офис шредер 2604 SMC 0.8 x 5 mm
SKU:
i26047111
Продуктът притежава пакет за безопасност Safety Protection System: патентован електронен капак на отвора за рязане, автоматично връщане и автоматично изключване, автоматичен стоп при пълен кош, защита на вратата на шкафа. Шредерът има автоматичен старт / стоп чрез фотоклетка, Electronic Capacity Control - индикация за използвания режещ капацитет по време на работа.
Ползи:
- Safety protection System;
- EASY-SWITCH - контролен механизъм;
- автоматично изключване от захранването след 30 мин.;
- Electronic Capacity Control - индикация за използвания режещ капацитет по време на работа;
- здрави, стоманени ножове, които унищожават и кламери;
- патентован капак на отвора за рязане.
| Тип | Офис |
| Ширина на отвора | 260 mm |
| Размер на отрязъка | 0.8 x 5 mm super micro cut |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-7 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 5-7 (70g/m²) | 4-6 (80g/m²) |
| Скорост | 0.08 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 100 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 495 x 926 x 470 mm |
| Тегло | 48 кг |
Напишете вашето мнение