Цена при запитване
Ideal офис шредер 2503 CC 2 x 15 mm
SKU:
i25031111
Продуктът притежава пакет за безопасност Safety Protection System: патентован електронен капак на отвора за рязане, автоматично връщане и автоматично изключване, автоматичен стоп при пълен кош, защита на вратата на шкафа. Шредерът има автоматичен старт / стоп чрез фотоклетка, Electronic Capacity Control - индикация за използвания режещ капацитет по време на работа.
Ползи:
- Safety protection System;
- EASY-SWITCH - контролен механизъм;
- автоматично изключване от захранването след 30 мин.;
- Electronic Capacity Control - индикация за използвания режещ капацитет по време на работа;
- здрави, стоманени ножове, които унищожават и кламери.
- патентован капак на отвора за рязане.
| Тип | Офис |
| Ширина на отвора | 260 mm |
| Размер на отрязъка | 2 x 15 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-5 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 10-12 (70g/m²) | 8-10 (80g/m²) |
| Унищожава | Кламери, Кредитни карти |
| Скорост | 0.10 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 75 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 500 x 870 x 377 mm |
| Тегло | 30.5 кг |
Напишете вашето мнение