765,60 €
1 497,38 лв.
Ideal шредер 2465 CC 4 x 40 mm
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
i24659111
Доставка:2-5 работни дни
Ideal 2465 CC / 4 x 40 mm - размер на шредиране: 4x40 mm, капацитет на рязане: 16-18 листа (70 g/m²), 14-16 листа (80 g/m²), шредира: CD, кредитни карти и кламери - ниво на сигурност: P - 4
| Тип | Персонален |
| Ширина на отвора | 240 mm |
| Размер на отрязъка | 4 x 40 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-4 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 16-18 (70g/m²) | 13-15 (80g/m²) |
| Унищожава | CD&DVD, Кламери, Кредитни карти |
| Скорост | 0.10 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 35 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 395 x 700 x 295 mm |
| Тегло | 23 кг |
Напишете вашето мнение