698,40 €
1 365,95 лв.
Ideal шредер 2465 4 mm
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
i24654111
Доставка:2-5 работни дни
Ideal 2465 / 4 mm - размер на шредиране: 4 mm, капацитет на рязане: 22-24 листа (70 g/m²), 19-21 листа (80 g/m²), шредира: хартия, дискове, кредитни карти и кламери - ниво на сигурност: P - 2
| Тип | Персонален |
| Ширина на отвора | 240 mm |
| Размер на отрязъка | 4 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-2 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 22-24 (70g/m²) | 19-21 (80g/m²) |
| Унищожава | CD&DVD, Кламери, Кредитни карти |
| Обем на коша за отпадъци | 35 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 395 x 635 x 291 mm |
| Тегло | 22 кг |
Напишете вашето мнение