686,40 €
1 342,48 лв.
Ideal шредер 2445 CC 4 x 40 mm
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
i24459111
Доставка:2-5 работни дни
Ideal 2445 CC / 4 x 40 mm - размер на шредиране: 4 x 40 mm, капацитет на рязане: 13-15 (70 g/m2), 11-13 листа (80 g/m2), шредира: хартия, кредитни карти и кламери - ниво на сигурност: P - 4
| Тип | Персонален |
| Ширина на отвора | 240 mm |
| Размер на отрязъка | 4 x 40 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-4 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 13-15 (70g/m²) / 11-13 (80g/m²) |
| Унищожава | Кламери, Кредитни карти |
| Обем на коша за отпадъци | 35 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 395 x 635 x 291 mm |
| Тегло | 21 кг |
Напишете вашето мнение