722,40 €
1 412,89 лв.
Ideal шредер 2445 CC 2 x 15 mm
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
i24451111
Доставка:2-5 работни дни
Ideal 2445 CC / 2 x 15 mm - размер на шредиране: 2 x 15 mm, капацитет на рязане: 10-12 (70 g/m2), 8-10 листа (80 g/m2), шредира: хартия, кредитни карти и кламери - ниво на сигурност: P - 5
| Тип | Персонален |
| Ширина на отвора | 240 mm |
| Размер на отрязъка | 2 x 15 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-5 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 10-12 (70g/m²) / 8-10 (80g/m²) |
| Унищожава | Кламери, Кредитни карти |
| Обем на коша за отпадъци | 35 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 395 x 635 x 291 mm |
| Тегло | 21 кг |
Напишете вашето мнение