459,60 €
898,90 лв.
Ideal шредер 2265 CC 2 х 15 mm
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
i22651111
Доставка:2-5 работни дни
Персонален шредер Ideal 2265 CC / 2 x 15 mm - размер на шредиране: 2 x 15 mm, капацитет на рязане: 4-5 листа (70 g/m²), 3-4 листа (80 g/m²), шредира: кламери, ниво на сигурност: P - 5
Ползи:
| Тип | Персонален |
| Ширина на отвора | 220 mm |
| Размер на отрязъка | 2 x 15 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-5 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 4-5 (70g/m²) | 3-4 (80g/m²) |
| Унищожава | Кламери |
| Скорост | 0.06 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 20 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 345 x 516 x 213 mm |
| Тегло | 11.5 kg |
Напишете вашето мнение