374,40 €
732,26 лв.
Ideal шредер 2265 4 mm
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
i22654111
Доставка:2-5 работни дни
Персонален шредер Ideal 2265 / 4 mm - размер на шредиране 4 mm, капацитет на рязане: 11-13 листа (70 g/m²) и 9-11 листа (80 g/m²), унищожава кламери и кредитни карти, ниво на сигурност: Р - 2
Ползи:
- шредер с два отделни ножа за хартия и CD / DVD;
- отделни контейнери за лесно разделно събиране;
- контролирано чрез фото клетка автоматично пускане и спиране;
- мултифункционално копче за режим на готовност/спиране (изключване) / прекратяване;
- светлинен водач;
- отворът е покрит с прозрачен предпазен капак;
- висококачествени ножове изработени от закалена стомана със способност да режат кламери;
- двойна защита на мотора;
- премахващо се до 20 l кошче с прозорец;
- отделна тавичка за събиране CD / DVD или кредитни карти (с капацитет 3 l);
- магнитен сензор за спиране на шредера, ако ножа се отдели от кабинета.
| Тип | Персонален |
| Ширина на отвора | 220 mm |
| Размер на отрязъка | 4 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-2 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 11-13 (70g/m² ) | 9-11 (80g/m²) |
| Унищожава | Кламери, Кредитни карти |
| Скорост | 0.06 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 20 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 345 x 516 x 213 mm |
| Тегло | 10.5 kg |
Напишете вашето мнение