321,60 €
628,99 лв.
Ideal шредер 2245 СС 3 x 25 mm
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
i22459111
Доставка:2-5 работни дни
Персонален шредер Ideal 2245 / 3 x 25 mm - размер на шредиране 3 x 25 mm, капацитет на рязане: 6 - 7 листа (70 g/m²) и 5 - 6 листа (80 g/m²), унищожава кламери, ниво на сигурност: Р - 4
Ползи:
- контролирано чрез фото клетка автоматично пускане и спиране;
- Easy_Touch мултифункционален бутон за режим на готовност / спиране (изключване) / връщане с вградени автоматични индикатори, проследяващи процеса на работа;
- отворът е покрит с прозрачен предпазен капак;
- нулева консумация на енергия в режим на готовност и автоматично изключване от захранването след 30 min;
- висококачествени ножове изработени от закалена стомана;
- двойна защита на мотора;
- стилно кошче, изработено от удароустойчива пластмаса;
- капацитет на кошчето от 20 литра;
- практична дръжка за повдигане на шредера от кошчето;
- магнитен сензор за спиране на шредера, ако ножа се отдели от кошчето.
| Тип | Персонален |
| Ширина на отвора | 220 mm |
| Размер на отрязъка | 3 x 25 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-4 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 6-7 (70g/m²) | 5-6 (80g/m²) |
| Унищожава | Кламери |
| Скорост | 0.06 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 20 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 345 x 428 x 213 mm |
| Тегло | 6.5 kg |
Напишете вашето мнение